Subsidie Mossel- en Oesterboulevard Yerseke

YERSEKE / MIDDELBURG –  De Mossel- en Oesterboulevard Yerseke krijgt 7.500 euro subsidie van de provincie. Dat hebben gedeputeerde staten dinsdag bekendgemaakt. Deze zomer staat Yerseke opnieuw in het teken van de mosselkwekerij met tal van activiteiten zoals een wandelroute en mosseldagen op woensdag.

door: Han Verbeem

Van 14 juli tot en met 29 september is de tweede editie van de Mossel- en Oesterboulevard. Het project moet een nieuwe toeristische attractie worden voor toeristen uit zowel binnen- als buitenland. Daarom heeft de provincie het subsidiebedrag toegekend aan het Nederlands Mosselbureau.

Visserijagenda

Zo zou  het project in belangrijke mate bijdragen aan de ontwikkeling van de schelpdiersector enaan het toerisme in Zeeland. Bovendien sluit de subsidie aan bij de doelstelling uit de provinciale Visserijagenda 2022, zo blijkt uit de toelichting bij de subsidieverlening. Deze beleidsagenda richt zich op de verbinding en versterking van de visserij in Zuidwest Nederland.

Foto: Pixabay

Deel dit bericht
Streekomroepdebevelanden