De Bloesem is éindelijk af en bloeit in volle glorie: 'Een mooie dag voor Kapelle'
14 mei, 2022
Van onze redactie
Duurzaam en energieneutraal
De lokale bewindsman is enorm trots op de nieuwe sportvoorziening, op dit moment de modernste van Zeeland en misschien wel van heel Nederland. Want het spiksplinternieuwe complex is duurzaam gebouwd en voorzien van geavanceerde techniek, op het gebied van klimaatvoorziening. Ook is De Bloesem nagenoeg energieneutraal, en dat scheelt de gemeente Kapelle tienduizenden euro's aan stroomverbruik op jaarbasis. Al met al heeft de bouw ruim zestien miljoen euro gekost maar de investeringen verdienen zich uiteindelijk weer terug, over een afschrijvingsduur van veertig jaar. Foto's: gemeente Kapelle Foto onder: wethouder Jon Herselman tekent de overdrachtsovereenkomst. Rechts op de foto Gert-Jan Vermeulen, directeur Bouwbedrijf Vaessen
Deel dit artikel
Lees ook
Goes gluurde massaal bij de buren tijdens eerste editie festival
29 juni, 2026
Achtertuinen, opritten en binnenplaatsen veranderden zondag voor één dag in kleine podia tijdens de eerste editie van Gluren bij de Buren Goes. Verspreid over de gemeente vonden 125 optredens plaats, waarbij bezoekers wandelend of fietsend van locatie naar locatie trokken.
Archief gemeente Borsele vier weken gesloten door verbouwing
29 juni, 2026
Het gemeentearchief van Borsele is van 17 augustus tot en met 11 september tijdelijk niet toegankelijk. Door een verbouwing van de archiefruimte kunnen inwoners in die periode geen fysieke archiefstukken, bouwdossiers of genealogische documenten opvragen.
WK-kraker tegen Marokko om 03.00 uur: supporters staan voor dilemma
29 juni, 2026
Na een sterke groepsfase staat Oranje in de zestiende finale van het WK. In de nacht van maandag op dinsdag wacht de kraker tegen Marokko. De aftraptijd van 03.00 uur zorgt op De Bevelanden voor een flink dilemma: blijven supporters op of kiezen ze toch voor hun nachtrust?