De gemeente Noord-Beveland biedt jaarlijks gratis zwemlessen aan voor kinderen vanaf 6 jaar die nog niet hun zwemdiploma hebben behaald.
22 juni, 2021
Van onze redactie
De gemeente Noord-Beveland biedt jaarlijks zwemlessen aan voor kinderen vanaf 6 jaar die nog niet hun zwemdiploma hebben behaald. De gemeente Noord-Beveland wil iedereen de gelegenheid bieden zwemlessen te volgen wat heel belangrijk is als men in zo’n waterrijke gemeente als Noord-Beveland woont. Deze gratis zwemlessen zijn uitsluitend bedoeld voor kinderen uit gezinnen waar op dit moment de financiële ruimte niet is (inkomen mag niet hoger zijn dan 120% van de voor u geldende bijstandsnorm).
Er wordt op dinsdag en woensdag vanaf 17.00 uur lesgegeven in het Wissebad in Wissenkerke. De lessen beginnen op dinsdag 6 juli, na aanmelding wordt er contact met u opgenomen hoe laat uw kind(eren) aanwezig moet(en) zijn. Daarna hoort u in welke groep uw kind wordt geplaatst.
Verblijf in het zwembad en zwemles vindt plaats onder de verantwoordelijkheid van de ouders/verzorgers. Vervoer naar en van het zwembad dient u zelf te regelen.
Voor vragen en/of een aanmeldformulier kunt u contact opnemen met mevrouw Butter van de gemeente Noord-Beveland 14 0113 of per mail: info@noord-beveland.nl
Afbeelding: Jan Haerer, Pixabay
Deel dit artikel
Lees ook
Transportpionier Erik de Koeijer uit Yerseke plotseling overleden
22 oktober, 2026
Erik de Koeijer (68), eigenaar en jarenlang de drijvende kracht achter Kotra Logistics in Yerseke, is woensdag 21 oktober plotseling overleden. De ondernemer bouwde het bedrijf uit tot een internationaal familiebedrijf in de transport en logistiek.
Kamperland staat stil bij oorlogsslachtoffers
22 oktober, 2026
De oorlogsslachtoffers uit Kamperland worden maandag 2 november herdacht bij het oorlogsmonument in het dorp. Leerlingen van basisschool De Kamperschouw spelen een rol tijdens de jaarlijkse herdenking, waarbij ook kransen en bloemen worden gelegd.