Frank Thyssen winnaar standwerkersconcours
9 augustus, 2022
Van onze redactie
GOES - Dinsdag werd het jaarlijkse standwerkersconcours gehouden, mede georganiseerd door StiBeSta (Stichting tot Bevordering van het Standwerken). Winnaar was de uit België afkomstige Frank Thyssen.
Standwerkers streden om de fel begeerde bokaal en de titel 'Beste Standwerker). Standwerkers zijn marktkoopmensen die met hun enthousiaste verhalen mensen aanzetten tot het kopen van hun producten. Standwerkers zijn nauw verwant met promotiewerkers; meestal hebben ze één product wat met veel humor en redenaarskunst aangeboden wordt.
De beste standwerker was de uit België afkomstige Frank Thyssen. Hij nam met tapijtreiniger deel aan het concours. Hij mocht aan het einde van het concours de grote beker in ontvangst nemen welke hem overhandigd werd door wethouder Stan Meulblok.

Tweede eindigde John Gruter uit Nijkerk met Blije Voeten en derde Lydia van de Ruit uit Capelle met vlekkenzeep. In totaal namen 8 standwerkers deel aan het concours. Het concours wordt 11 augustus gehouden in Middelburg.
Foto boven: vlnr wethouder Stan Meulbok, mw. van de Ruit, dhr. Thyssen en dhr. Gruter (© Streekomroep de Bevelanden, Hans Colijn)
Foto midden: winnaar Frank Thyssen met de tapijtreiniger (© Streekomroep de Bevelanden, Hans Colijn)
Foto onder: Andries van de Berg met de dunschiller (© Streekomroep de Bevelanden, Hans Colijn)

Deel dit artikel
Lees ook
Woninginbraken nemen toe in Goes: politie zoekt getuigen
20 juli, 2026
De politie is op zoek naar getuigen van een woninginbraak aan de Stalstraat in Goes. Via Burgernet worden inwoners opgeroepen zich te melden als zij vorige week iets verdachts hebben gezien in de straat of omgeving, zo meldt HV Zeeland.
Zanddijk bij Kruiningen maand afgesloten door werkzaamheden
20 juli, 2026
Fietsers tussen Hansweert, Yerseke en het NS-station in Kruiningen moeten de komende weken rekening houden met een omleiding. Een deel van de Zanddijk is vanaf maandag 20 juli afgesloten vanwege werkzaamheden aan een oude hoogspanningslijn.
Gratis zonnebrandcrème op drukbezochte locaties in Borsele
20 juli, 2026
Wie deze zomer op pad gaat in de gemeente Borsele, kan op verschillende locaties opnieuw gratis zonnebrandcrème gebruiken. De gemeente heeft ook dit jaar zonnebranddispensers en -palen geplaatst op drukbezochte plekken om inwoners en bezoekers te helpen zich beter te beschermen tegen de zon.
Adrie van der Maas neemt afscheid als wethouder: 'Dankbaar voor 24 mooie jaren'
17 juli, 2026
Adrie van der Maas kijkt met grote dankbaarheid terug op een bestuurlijke loopbaan van ruim 36 jaar, waarin hij uitgroeide tot één van de langstzittende wethouders van Nederland.
'Deel je verhalen, tijdens de KletsCorner in Bibliotheek Kapelle'
17 juli, 2026
Lees je graag een goed boek en praat je daar het liefst nog even over na? Bibliotheek Kapelle biedt daarvoor de gelegenheid, tijdens de KletsCorner van donderdag 30 juli om 15.00 uur. Deze editie staat volledig in het teken van boeken, leestips en... mooie verhalen.