Goes telt 16 vuurwerkvrije zones
29 december, 2022
Van onze redactie
GOES - De gemeente Goes heeft voor de jaarwisseling 16 vuurwerkvrije zones ingesteld. Binnen deze zones is het niet toegestaan om consumentenvuurwerk af te steken.
Het vuurwerkverbod geldt van zaterdag 31 december 18.00 uur tot en met zondag 1 januari 02.00 uur en is een extra regel op wettelijk vastgelegde vuurwerkregels. Binnen de ingestelde zones bevinden zich winkelvoorzieningen, verpleeg-, en verzorgingshuizen, sportaccommodaties en plaatsen waar dieren aanwezig zijn.
Dit zijn de vuurwerkvrije zones:
Winkelcentrum de Bussel, Goes
Winkelcentrum de Spinne, Goes
Hospice Het Clarahofje, Goes
Admiraal De Ruyter Ziekenhuis, Goes
Zorgcentrum Rehoboth, Goes
Zorgcentrum Gasthuis, Goes
Zorgcentrum Randhof, Goes
Zorgcentrum Ter Weel, Goes
Zorgcentrum Ter Valcke, Goes
Zorgcentrum Poelwijck, 's-Heer Arendskerke
Woonzorgcomplex Meuleweie, Wolphaartsdijk
Sportpark 't Schenge, Goes
Kinderboerderij De Hollandsche Hoeve, Goes
Stadsboerderij Kom us kieke, Goes
het Hertenkamp, Goes
Dierenasiel De Bevelanden, Goes
Foto: Pixabay
Deel dit artikel
Lees ook
Goes gluurde massaal bij de buren tijdens eerste editie festival
29 juni, 2026
Achtertuinen, opritten en binnenplaatsen veranderden zondag voor één dag in kleine podia tijdens de eerste editie van Gluren bij de Buren Goes. Verspreid over de gemeente vonden 125 optredens plaats, waarbij bezoekers wandelend of fietsend van locatie naar locatie trokken.
Archief gemeente Borsele vier weken gesloten door verbouwing
29 juni, 2026
Het gemeentearchief van Borsele is van 17 augustus tot en met 11 september tijdelijk niet toegankelijk. Door een verbouwing van de archiefruimte kunnen inwoners in die periode geen fysieke archiefstukken, bouwdossiers of genealogische documenten opvragen.
WK-kraker tegen Marokko om 03.00 uur: supporters staan voor dilemma
29 juni, 2026
Na een sterke groepsfase staat Oranje in de zestiende finale van het WK. In de nacht van maandag op dinsdag wacht de kraker tegen Marokko. De aftraptijd van 03.00 uur zorgt op De Bevelanden voor een flink dilemma: blijven supporters op of kiezen ze toch voor hun nachtrust?