Het weer in Zeeland: woensdag is er vooral veel bewolking en is de kans op een bui groot. In de ochtend zijn de buien wat steviger dan in de middag. De temperatuur daalt naar 15 graden. De w
28 september, 2021
Van onze redactie
Woensdag is er vooral veel bewolking en is de kans op een bui groot. De minimumtemperatuur hangt rond de 11 graden. In de ochtend zijn de buien wat steviger dan in de middag. De temperatuur daalt naar 15 graden. De wind komt uit het westen kracht 5. Aan zee is de wind krachtiger. Echt herfstweer, maar tussendoor zijn er momenten dat het opklaart en het droog is. Op die momenten kun je even lekker naar buiten voor een frisse neus.
De zon komt op om 7:41 uur en gaat onder om 19:27 uur.
Deel dit artikel
Lees ook
Goes gluurde massaal bij de buren tijdens eerste editie festival
29 juni, 2026
Achtertuinen, opritten en binnenplaatsen veranderden zondag voor één dag in kleine podia tijdens de eerste editie van Gluren bij de Buren Goes. Verspreid over de gemeente vonden 125 optredens plaats, waarbij bezoekers wandelend of fietsend van locatie naar locatie trokken.
Archief gemeente Borsele vier weken gesloten door verbouwing
29 juni, 2026
Het gemeentearchief van Borsele is van 17 augustus tot en met 11 september tijdelijk niet toegankelijk. Door een verbouwing van de archiefruimte kunnen inwoners in die periode geen fysieke archiefstukken, bouwdossiers of genealogische documenten opvragen.
WK-kraker tegen Marokko om 03.00 uur: supporters staan voor dilemma
29 juni, 2026
Na een sterke groepsfase staat Oranje in de zestiende finale van het WK. In de nacht van maandag op dinsdag wacht de kraker tegen Marokko. De aftraptijd van 03.00 uur zorgt op De Bevelanden voor een flink dilemma: blijven supporters op of kiezen ze toch voor hun nachtrust?