Hoe ziet Goes er over 20 jaar uit? Bewoners kunnen meepraten
8 november, 2021
Van onze redactie
GOES – Hoe moet Goes er over twintig jaar uitzien? Het dagelijkse gemeentebestuur vraagt inwoners, bedrijven en instanties om daarover na te denken en hun ideeën en meningen te geven via goespraatmee.nl.
Starterswoningen in het Stationsgebied. Een uitkijkpunt vanaf de Geerteskerk. Een strandtent op de groene zone langs de Oosterschelde. De eerste ideeën zijn op goespraatmee.nl al ingediend. Het gaat dan niet alleen over de stad Goes, maar ook over de bijbehorende dorpen en het landelijke gebied. De gemeente wil de ideeën gaan gebruiken bij de samenstelling van de zogenoemde Omgevingsvisie. Dat is een plan waarin de contouren worden geschetst van het toekomstige Goes, op het gebied van wonen, werken en recreëren.
Behalve op goespraatmee.nl kunnen inwoners, bedrijven en instanties hun ideeën kwijt in de ideeënbussen die te vinden zijn in de dorpshuizen, wijkcentra, stadskantoor en bibliotheek. Ideeën kunnen tot 31 december aanstaande worden ingediend.
Foto: Streekomroep De Bevelanden
Deel dit artikel
Lees ook
Transportpionier Erik de Koeijer uit Yerseke plotseling overleden
22 oktober, 2026
Erik de Koeijer (68), eigenaar en jarenlang de drijvende kracht achter Kotra Logistics in Yerseke, is woensdag 21 oktober plotseling overleden. De ondernemer bouwde het bedrijf uit tot een internationaal familiebedrijf in de transport en logistiek.
Kamperland staat stil bij oorlogsslachtoffers
22 oktober, 2026
De oorlogsslachtoffers uit Kamperland worden maandag 2 november herdacht bij het oorlogsmonument in het dorp. Leerlingen van basisschool De Kamperschouw spelen een rol tijdens de jaarlijkse herdenking, waarbij ook kransen en bloemen worden gelegd.