Kluis op straat gevonden, politie zoekt eigenaar
16 november, 2022
Van onze redactie
WISSENKERKE - In de Weststraat is een kluis met cijfercode gevonden. De politie heeft nog geen idee van wie de kluis is.
De kluis werd gisterochtend opgemerkt. Op Facebook is een oproep gedaan om meer te weten te komen over de vondst. Wie de eigenaar van het apparaat is of wie weet wiens eigendom het is, wordt gevraagd contact op te nemen met de politie.
Deel dit artikel
Lees ook
Transportpionier Erik de Koeijer uit Yerseke plotseling overleden
22 oktober, 2026
Erik de Koeijer (68), eigenaar en jarenlang de drijvende kracht achter Kotra Logistics in Yerseke, is woensdag 21 oktober plotseling overleden. De ondernemer bouwde het bedrijf uit tot een internationaal familiebedrijf in de transport en logistiek.
Kamperland staat stil bij oorlogsslachtoffers
22 oktober, 2026
De oorlogsslachtoffers uit Kamperland worden maandag 2 november herdacht bij het oorlogsmonument in het dorp. Leerlingen van basisschool De Kamperschouw spelen een rol tijdens de jaarlijkse herdenking, waarbij ook kransen en bloemen worden gelegd.