Korting afvalstoffenheffing Kapelle bij medisch afval
22 september, 2021
Van onze redactie
KAPELLE - Heeft u veel medisch afval? Dan komt u mogelijk in aanmerking voor een korting op devafvalstoffenheffing, zo meldt de gemeente Kapelle. Hiervoor kunnen inwoners van 1 oktober en 31 december 2021 bij Sabewa.een aanvraag indienen.
door: Han Verbeem
Het aanvraagformulier is vanaf 1 oktober te vinden op de website van Sabewa, of op papier af te halen op het gemeentehuis, Kerkplein 1 in Kapelle. Wie al eerder een korting voor medisch afval heeft ontvangen, ontvangt automatisch een bericht van Sabewa.
Op de website staat bovendien vermeld wat de indieners nodig hebben bij het indienen van een aanvraag. Voor meer informatie en vragen kan men terecht bij Sabewa Zeeland terecht via info@sabewazeeland.nl of 088–9995800 (van 09.00 – 13.00 uur). De regeling is online te vinden op www.kapelle.nl/afval.
Foto: Pixabay
Deel dit artikel
Lees ook
Goes gluurde massaal bij de buren tijdens eerste editie festival
29 juni, 2026
Achtertuinen, opritten en binnenplaatsen veranderden zondag voor één dag in kleine podia tijdens de eerste editie van Gluren bij de Buren Goes. Verspreid over de gemeente vonden 125 optredens plaats, waarbij bezoekers wandelend of fietsend van locatie naar locatie trokken.
Archief gemeente Borsele vier weken gesloten door verbouwing
29 juni, 2026
Het gemeentearchief van Borsele is van 17 augustus tot en met 11 september tijdelijk niet toegankelijk. Door een verbouwing van de archiefruimte kunnen inwoners in die periode geen fysieke archiefstukken, bouwdossiers of genealogische documenten opvragen.
WK-kraker tegen Marokko om 03.00 uur: supporters staan voor dilemma
29 juni, 2026
Na een sterke groepsfase staat Oranje in de zestiende finale van het WK. In de nacht van maandag op dinsdag wacht de kraker tegen Marokko. De aftraptijd van 03.00 uur zorgt op De Bevelanden voor een flink dilemma: blijven supporters op of kiezen ze toch voor hun nachtrust?