Motorrijder overleden bij ernstig ongeval Kapelle
11 juni, 2022
Van onze redactie
KAPELLE - Bij een ongeval op de N289 is zaterdagmorgen een motorrijder om het leven gekomen. De motorrijder kwam in botsing met een landbouwvoertuig.
De motorrijder kwam omstreeks 08.25 uur door de botsing ten val op de Rijksweg. Meerdere hulpdiensten, waaronder ook de traumahelikopter vanuit Rotterdam, werden opgeroepen voor dit ongeval. Ter plaatse bleek echter dat het slachtoffer zeer ernstig gewond was. Hij is ter plaatse aan zijn verwondingen overleden.
Foto: HV Zeeland
Deel dit artikel
Lees ook
Goes gluurde massaal bij de buren tijdens eerste editie festival
29 juni, 2026
Achtertuinen, opritten en binnenplaatsen veranderden zondag voor één dag in kleine podia tijdens de eerste editie van Gluren bij de Buren Goes. Verspreid over de gemeente vonden 125 optredens plaats, waarbij bezoekers wandelend of fietsend van locatie naar locatie trokken.
Archief gemeente Borsele vier weken gesloten door verbouwing
29 juni, 2026
Het gemeentearchief van Borsele is van 17 augustus tot en met 11 september tijdelijk niet toegankelijk. Door een verbouwing van de archiefruimte kunnen inwoners in die periode geen fysieke archiefstukken, bouwdossiers of genealogische documenten opvragen.
WK-kraker tegen Marokko om 03.00 uur: supporters staan voor dilemma
29 juni, 2026
Na een sterke groepsfase staat Oranje in de zestiende finale van het WK. In de nacht van maandag op dinsdag wacht de kraker tegen Marokko. De aftraptijd van 03.00 uur zorgt op De Bevelanden voor een flink dilemma: blijven supporters op of kiezen ze toch voor hun nachtrust?