Onder invloed met 151 km/u over de Sloeweg
31 augustus, 2021
Van onze redactie
HEINKENSZAND - Surveillerende agenten betrapten zondagavond rond 20.30 uur een automobilist die met 151 km/u over de Sloeweg reed.
Op de Assenburgweg in Borssele kon de man worden staandegehouden. Hij moest een blaastest doen waaruit bleek dat hij teveel gedronken had. Ook lieten de agenten hem een speekseltest ondergaan. De man bleek positief te testen op het gebruik van cocaïne.
De 26-jarige Terneuzenaar moest mee naar het bureau. Daar kwam een GGD-arts ter plaatse. Deze nam een bloedmonster van de automobilist af.
De man kreeg een rijverbod van 24 uur voor het rijden onder invloed. Een officier van justitie neemt een beslissing over de verdere afhandeling van de zaak als de uitslag van het bloedonderzoek bekend is. Tegen de man wordt proces-verbaal opgemaakt.
Deel dit artikel
Lees ook
Goes gluurde massaal bij de buren tijdens eerste editie festival
29 juni, 2026
Achtertuinen, opritten en binnenplaatsen veranderden zondag voor één dag in kleine podia tijdens de eerste editie van Gluren bij de Buren Goes. Verspreid over de gemeente vonden 125 optredens plaats, waarbij bezoekers wandelend of fietsend van locatie naar locatie trokken.
Archief gemeente Borsele vier weken gesloten door verbouwing
29 juni, 2026
Het gemeentearchief van Borsele is van 17 augustus tot en met 11 september tijdelijk niet toegankelijk. Door een verbouwing van de archiefruimte kunnen inwoners in die periode geen fysieke archiefstukken, bouwdossiers of genealogische documenten opvragen.
WK-kraker tegen Marokko om 03.00 uur: supporters staan voor dilemma
29 juni, 2026
Na een sterke groepsfase staat Oranje in de zestiende finale van het WK. In de nacht van maandag op dinsdag wacht de kraker tegen Marokko. De aftraptijd van 03.00 uur zorgt op De Bevelanden voor een flink dilemma: blijven supporters op of kiezen ze toch voor hun nachtrust?