Overleden persoon in Veerse Meer Wolphaartsdijk
15 februari, 2023
Van onze redactie
WOLPHAARTSDIJK - In het Veerse Meer is woensdag aan het einde van de ochtend een stoffelijk overschot aangetroffen. Dat gebeurde bij Wolphaartsdijk nadat melding was gemaakt van een mogelijk te water geraakt persoon. Na die melding gingen de hulpdiensten massaal op pad.
Rond 11.40 uur werd vanaf de Muidenweg bij Wolphaartsdijk gemeld dat hier mogelijk iemand in het water zou liggen. Al snel werden meerdere waterongevallenbestrijdingsteams van de brandweer met spoed ter plekke gestuurd. Ook de politie, de KNRM-reddingboot Oranje van het station Veere, twee ambulanceteams en een traumahelikopter werden opgeroepen. De komst van het traumateam werd rond 11.50 uur geannuleerd. De helikopter vloog toen ter hoogte van het Haringvliet.
Ter plekke werd inderdaad een persoon aangetroffen, zo heeft de politie bevestigd. De hulpdiensten bleken niets meer voor het slachtoffer te kunnen doen. De recherche en de afdeling Forensische Opsporing van de politie gaan nu onderzoek doen naar wat er precies is gebeurd.
Meer volgt.
Foto: © HV Zeeland
Deel dit artikel
Lees ook
Transportpionier Erik de Koeijer uit Yerseke plotseling overleden
22 oktober, 2026
Erik de Koeijer (68), eigenaar en jarenlang de drijvende kracht achter Kotra Logistics in Yerseke, is woensdag 21 oktober plotseling overleden. De ondernemer bouwde het bedrijf uit tot een internationaal familiebedrijf in de transport en logistiek.
Kamperland staat stil bij oorlogsslachtoffers
22 oktober, 2026
De oorlogsslachtoffers uit Kamperland worden maandag 2 november herdacht bij het oorlogsmonument in het dorp. Leerlingen van basisschool De Kamperschouw spelen een rol tijdens de jaarlijkse herdenking, waarbij ook kransen en bloemen worden gelegd.