Personenauto’s getakeld na botsing in Goes
17 april, 2022
Van onze redactie
GOES - Na een botsing zijn op Eerste Paasdag in Goes twee personenauto's getakeld. De betrokkenen werden door de ambulancedienst onderzocht maar niemand bleek gewond te zijn geraakt.
De aanrijding vond rond 11.00 uur plaats bij de kruising van de Manneeweg en de Kattendijksedijk. Nadat het ongeval bij de hulpdiensten was gemeld, kwamen twee politie-eenheden en een ambulanceteam ter plekke de betrokkenen werden nagekeken maar niemand hoefde mee naar het ziekenhuis.
De politie heeft de betrokkenen gesproken en een takelbedrijf ter plekke gevraagd. De beide voertuigen hadden namelijk dusdanige schade dat zij niet meer zelfstandig verder konden rijden. Over de oorzaak van de aanrijding is nog niets bekend.
Foto: © HV Zeeland
Deel dit artikel
Lees ook
Transportpionier Erik de Koeijer uit Yerseke plotseling overleden
22 oktober, 2026
Erik de Koeijer (68), eigenaar en jarenlang de drijvende kracht achter Kotra Logistics in Yerseke, is woensdag 21 oktober plotseling overleden. De ondernemer bouwde het bedrijf uit tot een internationaal familiebedrijf in de transport en logistiek.
Kamperland staat stil bij oorlogsslachtoffers
22 oktober, 2026
De oorlogsslachtoffers uit Kamperland worden maandag 2 november herdacht bij het oorlogsmonument in het dorp. Leerlingen van basisschool De Kamperschouw spelen een rol tijdens de jaarlijkse herdenking, waarbij ook kransen en bloemen worden gelegd.