Politie Goes arresteert 32-jarige vrouw na straatroof
4 juli, 2021
Van onze redactie
Goes - De politie heeft zaterdagavond een 32-jarige vrouw gearresteerd op verdenking van betrokkenheid bij een straatroof.
Het slachtoffer (51) uit Goes reed in een scootermobiel en werd rond 21.00 uur aangesproken door vermoedelijk de verdachte die om geld vroeg. Het slachtoffer vertrouwde het niet en reed weg. De vrouw die haar had aangesproken achtervolgde haar waardoor het slachtoffer in de Van Hertumweg tegen een lantaarnpaal reed. Hier ontstond een worsteling om de tas van het slachtoffer. Omstanders schoten te hulp. De dader rende met de mobiele telefoon van het slachtoffer weg.
Buurtonderzoek
De politie stelde met het opgegeven signalement direct een buurtonderzoek in en het spoor leidde naar een flat in de Appelstraat. Mogelijk had ze zich daar verstopt. Door het gebouw grondig te doorlopen, meldde de vrouw die voldeed aan het signalement zich bij de agenten. Zij is aangehouden en zit vast voor verhoor. De telefoon is niet teruggevonden.
Deel dit artikel
Lees ook
Transportpionier Erik de Koeijer uit Yerseke plotseling overleden
22 oktober, 2026
Erik de Koeijer (68), eigenaar en jarenlang de drijvende kracht achter Kotra Logistics in Yerseke, is woensdag 21 oktober plotseling overleden. De ondernemer bouwde het bedrijf uit tot een internationaal familiebedrijf in de transport en logistiek.
Kamperland staat stil bij oorlogsslachtoffers
22 oktober, 2026
De oorlogsslachtoffers uit Kamperland worden maandag 2 november herdacht bij het oorlogsmonument in het dorp. Leerlingen van basisschool De Kamperschouw spelen een rol tijdens de jaarlijkse herdenking, waarbij ook kransen en bloemen worden gelegd.