Politie lost waarschuwingsschot na achtervolging
Politie lost waarschuwingsschot na achtervolging

Politie lost waarschuwingsschot na achtervolging

6 maart, 2022

Van onze redactie

'S-HEER ARENDSKERKE - De politie heeft zondagmiddag op de A58 bij 's-Heer Arendskerke een waarschuwingsschot gelost na een achtervolging. Er zijn drie personen aangehouden, niemand raakte gewond.

De achtervolging ontstond volgens de politie toen agenten van het team verkeer een witte personenauto wilden controleren. De betreffende auto veroorzaakte vervolgens een aanrijding met een andere personenauto. Hierbij raakte niemand gewond. De verdachte bestuurder zette na de botsing zijn voertuig midden op de weg stil.

Toen de politie wilde overgaan op het aanhouden van de drie inzittenden van het verdachte voertuig, voelde een agent zich genoodzaakt om een waarschuwingsschot te lossen. Nadat dit was gebeurd, konden de drie veilig worden aangehouden. De arrestanten zijn vervolgens naar een politiecellencomplex gebracht om te worden ingesloten.

De politie is inmiddels een onderzoek gestart naar de identiteit en de beweegredenen van de gevluchtte verdachten. Hun voertuig is in beslag genomen. Omdat de Volkswagen Golf op de snelweg stond, werd besloten deze te verplaatsen naar een nabij gelegen bedrijventerrein. Vervolgens is de auto opgehaald door bergingsbedrijf Kuzee.

Foto: © HV Zeeland


Deel dit artikel


Advertentie
Advertentie

Lees ook

Goes gluurde massaal bij de buren tijdens eerste editie festival
Goes Cultuur

Goes gluurde massaal bij de buren tijdens eerste editie festival

29 juni, 2026

Achtertuinen, opritten en binnenplaatsen veranderden zondag voor één dag in kleine podia tijdens de eerste editie van Gluren bij de Buren Goes. Verspreid over de gemeente vonden 125 optredens plaats, waarbij bezoekers wandelend of fietsend van locatie naar locatie trokken.

Politie gebruikt taser bij arrestatie na achtervolging
Kapelle 112 nieuws

Politie gebruikt taser bij arrestatie na achtervolging

29 juni, 2026

De politie heeft vannacht na een achtervolging iemand aangehouden. Daarbij gebruikte de politie haar stroomstootwapen (taser).

Archief gemeente Borsele vier weken gesloten door verbouwing
Borsele Werkzaamheden

Archief gemeente Borsele vier weken gesloten door verbouwing

29 juni, 2026

Het gemeentearchief van Borsele is van 17 augustus tot en met 11 september tijdelijk niet toegankelijk. Door een verbouwing van de archiefruimte kunnen inwoners in die periode geen fysieke archiefstukken, bouwdossiers of genealogische documenten opvragen.

WK-kraker tegen Marokko om 03.00 uur: supporters staan voor dilemma
Voetbal Sport

WK-kraker tegen Marokko om 03.00 uur: supporters staan voor dilemma

29 juni, 2026

Na een sterke groepsfase staat Oranje in de zestiende finale van het WK. In de nacht van maandag op dinsdag wacht de kraker tegen Marokko. De aftraptijd van 03.00 uur zorgt op De Bevelanden voor een flink dilemma: blijven supporters op of kiezen ze toch voor hun nachtrust? 

Geen treinen door fatale aanrijding
Goes 112 nieuws

Geen treinen door fatale aanrijding

29 juni, 2026

Vanwege een dodelijke aanrijding op het spoor bij Arnemuiden rijden momenteel geen treinen tussen Goes en Middelburg.

Traumahelikopter ingezet bij noodsituatie in Wolphaartsdijk
Wolphaartsdijk 112 nieuws

Traumahelikopter ingezet bij noodsituatie in Wolphaartsdijk

29 juni, 2026

Bij een noodsituatie aan de Hoofdstraat in Wolphaartsdijk zijn afgelopen weekend ten minste twee personen gewond geraakt. Eén van hen is per traumahelikopter naar het ziekenhuis vervoerd.

Hulpdiensten bij de duikplaats.
112 nieuws Wilhelminadorp

Duiker in problemen bij Wilhelminadorp

28 juni, 2026

De hulpdiensten zijn zaterdagmiddag uitgerukt voor een duiker die in de problemen was geraakt bij de duikplaats.

Man gewond bij steekincident AZC Goes, verdachte aangehouden
112 nieuws Goes

Man gewond bij steekincident AZC Goes, verdachte aangehouden

28 juni, 2026

Mogelijk is sprake van een nasleep van een eerder incident tussen bewoners.