Politie zoekt getuigen van mishandeling Goes
29 juni, 2021
Van onze redactie
De politie is op zoek naar getuigen van een mishandeling die plaatsvond op vrijdag 25 juni jl. tussen 08.00 en 09.00 uur op het Stationspark in Goes.
Tussen die tijdstippen werd een vrouw belaagd door een man. De man reed in een witte Volkswagen Golf.
Omdat de mishandeling plaatsvond in een gebied waar veel bedrijven huizen en er ook een school in de buurt van de plek is, was het tussen genoemde tijden druk op straat. De politie hoopt dan ook dat mensen die wat gezien hebben van de mishandeling zich willen melden.
Dat kan via het algemene telefoonnummer van de politie (0900-8844) of via What’s App (06-12207006). Als u bij uw contact vermeld dat het gaat om zaaknummer 2021-164963, dan worden uw gegevens genoteerd en wordt contact met u opgenomen. U kunt ook het tipformulier invullen: https://www.politie.nl/nieuws/formulier/2021/juni/29/08-politie-zoekt-getuigen-van-mishandeling-in-stationspark.html?sid=a19fcc1b-03cf-4412-b550-ffc49a801332
Deel dit artikel
Lees ook
Noord-Beveland zet eerste stap in Zeeuwse warmtetransitie
4 mei, 2026
Noord-Beveland is de eerste Zeeuwse gemeente die een zogenoemd warmteprogramma heeft vastgesteld. Daarmee ligt er voor het eerst een concreet plan waarin staat hoe de gemeente de komende jaren woningen en gebouwen van het aardgas af wil krijgen.
Wat doe je bij een stralingsongeval? RIVM vraagt inwoners om mee te denken
4 mei, 2026
Wat doe je als er een stralingsongeval plaatsvindt bij de kerncentrale in Borssele? Het RIVM wil daar meer inzicht in krijgen en vraagt inwoners uit de regio om mee te denken in groepsgesprekken. Het doel is om beter te begrijpen wat mensen al weten, hoe zij mogelijke maatregelen ervaren en hoe informatie in een crisissituatie duidelijk kan worden gedeeld.
Kijkje achter de schermen bij reddingwerk op zee in Hansweert
4 mei, 2026
Het reddingstation van de Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij (KNRM) in Hansweert opent zaterdag 9 mei de deuren voor publiek. Tijdens de landelijke Reddingbootdag kunnen bezoekers tussen 10.00 en 16.00 uur kennismaken met het werk van de vrijwillige redders en het materieel dat daarbij wordt gebruikt.
Sporen van de oorlog: een zichtbaar verleden
4 mei, 2026
Met een videoreportage brengt Streekomroep De Bevelanden de sporen van de Tweede Wereldoorlog in onze regio beeld, 82 jaar na het einde van de oorlog. De video verschijnt in de week van 4 en 5 mei, de dagen waarop ook de Bevelandse inwoners de oorlogsslachtoffers herdenken en de vrijheid vieren.