Politieonderzoek naar twee overleden personen in Wemeldinge
11 juli, 2022
Van onze redactie
WEMELDINGE - Maandagmiddag zijn in een woning aan het Herdershoefje in Wemeldinge twee overleden personen aangetroffen. De politie doet onderzoek.
De hulpdiensten werden omstreeks 16.30 uur opgeroepen. Onder andere werd het Mobiel Medisch Team opgeroepen. Deze is echter niet meer ter plaatse gekomen omdat bleek dat de beide slachtoffers alreeds waren overleden. Volgens de woordvoerder van de politie gaat het om een man en een vrouw.
Omdat de doodsoorzaak onbekend is, heeft de politie een uitgebreid onderzoek ingesteld. Er wordt onder andere door rechercheurs en medewerkers van de Unit Forensische Onderzoek samengewerkt. Er wordt onder andere gekeken naar sporen. Daarnaast heeft de politie een buurtonderzoek gehouden. De politie geeft aan dat alle mogelijke scenario's nog voor mogelijk worden gehouden.
Foto: © HV Zeeland
Deel dit artikel
Lees ook
Transportpionier Erik de Koeijer uit Yerseke plotseling overleden
22 oktober, 2026
Erik de Koeijer (68), eigenaar en jarenlang de drijvende kracht achter Kotra Logistics in Yerseke, is woensdag 21 oktober plotseling overleden. De ondernemer bouwde het bedrijf uit tot een internationaal familiebedrijf in de transport en logistiek.
Kamperland staat stil bij oorlogsslachtoffers
22 oktober, 2026
De oorlogsslachtoffers uit Kamperland worden maandag 2 november herdacht bij het oorlogsmonument in het dorp. Leerlingen van basisschool De Kamperschouw spelen een rol tijdens de jaarlijkse herdenking, waarbij ook kransen en bloemen worden gelegd.