Scooter meegenomen door politie na ongeval Kapelle
23 april, 2022
Van onze redactie
KAPELLE - De politie heeft vanavond een scooter meegenomen voor onderzoek nadat de bestuurder op de Noordstraat in Kapelle ten val was geraakt. De bestuurder is voor een kleine behandeling naar het ziekenhuis gebracht.
De scooterbestuurder kwam omstreeks 19.05 uur door een onbekende oorzaak ten val ter hoogte van de kruising met de Nieuwe Kerkstraat. Toen de hulpdiensten ter plaatse kwamen bleek dat de bestuurder lichtgewond was. Na onderzoek in de ambulance is de bestuurder voor een hechting meegenomen naar het ziekenhuis.
Toen de agenten de scooter bekeken bleek dat de nummerplaat niet klopt met de Nederlandse wetgeving wat betreft nummerplaatuitvoeringen. Hierop heeft de politie de scooter meegenomen voor onderzoek. De Officier van Justitie zal beslissen wat er met de scooter gaat gebeuren.
Foto: © HV Zeeland
Deel dit artikel
Lees ook
Transportpionier Erik de Koeijer uit Yerseke plotseling overleden
22 oktober, 2026
Erik de Koeijer (68), eigenaar en jarenlang de drijvende kracht achter Kotra Logistics in Yerseke, is woensdag 21 oktober plotseling overleden. De ondernemer bouwde het bedrijf uit tot een internationaal familiebedrijf in de transport en logistiek.
Kamperland staat stil bij oorlogsslachtoffers
22 oktober, 2026
De oorlogsslachtoffers uit Kamperland worden maandag 2 november herdacht bij het oorlogsmonument in het dorp. Leerlingen van basisschool De Kamperschouw spelen een rol tijdens de jaarlijkse herdenking, waarbij ook kransen en bloemen worden gelegd.