Uitslaande woningbrand Goes
22 januari, 2022
Van onze redactie
GOES - In een woning aan de Populierenstraat in Goes is zaterdag aan het begin van de middag een uitslaande brand uitgebroken. Er is niemand gewond geraakt.
De hulpdiensten kregen de eerste melding van de woningbrand rond 13.15 uur binnen. Vrijwel direct werd opgeschaald naar middelbrand. Toen de brandweer arriveerde, sloegen de vlammen al uit het dak van de zolderverdieping. De bewoners bleken zich op tijd in veiligheid te hebben kunnen brengen. Ze raakten niet gewond.
Rond 13.40 uur waren de vlammen al grotendeels gedoofd. Twee tankautospuiten en een ladderwagen zijn ingezet om de brand te bestrijden. De Populierenstraat is vanwege de brand deels afgesloten. Hoe de brand is ontstaan, is nog niets bekend. Een medewerker van Salvage zal de bewoners helpen met het afhandelen van de ontstane schade.
Foto: ©HVZeeland
Deel dit artikel
Lees ook
Transportpionier Erik de Koeijer uit Yerseke plotseling overleden
22 oktober, 2026
Erik de Koeijer (68), eigenaar en jarenlang de drijvende kracht achter Kotra Logistics in Yerseke, is woensdag 21 oktober plotseling overleden. De ondernemer bouwde het bedrijf uit tot een internationaal familiebedrijf in de transport en logistiek.
Kamperland staat stil bij oorlogsslachtoffers
22 oktober, 2026
De oorlogsslachtoffers uit Kamperland worden maandag 2 november herdacht bij het oorlogsmonument in het dorp. Leerlingen van basisschool De Kamperschouw spelen een rol tijdens de jaarlijkse herdenking, waarbij ook kransen en bloemen worden gelegd.