Verdachte steekincident aangehouden
27 september, 2022
Van onze redactie
GOES - De politie heeft donderdag een 36-jarige man aangehouden in verband met een steekpartij op 22 juli bij een horecagelegenheid aan De Spinne. De man wordt verdacht van zware mishandeling. Na zijn aanhouding is hij ingesloten in een politiecellencomplexwaar hij een verklaring heeft afgelegd. Vrijdag is hij voor de rechter-commissaris geleid.
22 juli werd melding gemaakt van een steekincident nadat een 37-jarige man met gewond aangetroffen werd in de Johnsonlaan nabij De Spinne. De man werd met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht om behandeld te worden.
De 37-jarige man werd op straat aangevallen. De politie stelde een onderzoek in en kwam al vrij snel met een signalement van de mogelijke dader.
Bron: Politie
Foto: © Streekomroep de Bevelanden
Deel dit artikel
Lees ook
Transportpionier Erik de Koeijer uit Yerseke plotseling overleden
22 oktober, 2026
Erik de Koeijer (68), eigenaar en jarenlang de drijvende kracht achter Kotra Logistics in Yerseke, is woensdag 21 oktober plotseling overleden. De ondernemer bouwde het bedrijf uit tot een internationaal familiebedrijf in de transport en logistiek.
Kamperland staat stil bij oorlogsslachtoffers
22 oktober, 2026
De oorlogsslachtoffers uit Kamperland worden maandag 2 november herdacht bij het oorlogsmonument in het dorp. Leerlingen van basisschool De Kamperschouw spelen een rol tijdens de jaarlijkse herdenking, waarbij ook kransen en bloemen worden gelegd.