Voor elke Zeeuw een boom
17 september, 2021
Van onze redactie
GOES – Inwoners van Goes kunnen vanaf dinsdag 21 september gratis een boom bestellen om zelf te planten. Er is keuze tussen tien verschillende inheemse bomen en struiken.
De actie is een initiatief van de Zeeuwse Milieufederatie en Stichting Landschapsbeheer Zeeland. Het doel is dat er uiteindelijk voor elke inwoner van de provincie een boom gepland wordt, 380.00 in totaal. Bomen slaan CO2 op, zorgen voor meer biodiversiteit en zijn goed voor het vasthouden van water. De gemeente Goes heeft de organisatoren honderdvijftig extra bomen geschonken om uit delen.
De bomen kunnen op dinsdag 21 september worden besteld met een bestellijst op de website zmf.nl. Wie een boom besteld heeft, kan die op 11 december van 11.00 tot 16.00 uur ophalen in het Bespaarhuis aan de Lijnbaan 14 in Goes. De bomen zijn 20 – 125 centimeter groot.
foto: Pixabay
Deel dit artikel
Lees ook
Goes gluurde massaal bij de buren tijdens eerste editie festival
29 juni, 2026
Achtertuinen, opritten en binnenplaatsen veranderden zondag voor één dag in kleine podia tijdens de eerste editie van Gluren bij de Buren Goes. Verspreid over de gemeente vonden 125 optredens plaats, waarbij bezoekers wandelend of fietsend van locatie naar locatie trokken.
Archief gemeente Borsele vier weken gesloten door verbouwing
29 juni, 2026
Het gemeentearchief van Borsele is van 17 augustus tot en met 11 september tijdelijk niet toegankelijk. Door een verbouwing van de archiefruimte kunnen inwoners in die periode geen fysieke archiefstukken, bouwdossiers of genealogische documenten opvragen.
WK-kraker tegen Marokko om 03.00 uur: supporters staan voor dilemma
29 juni, 2026
Na een sterke groepsfase staat Oranje in de zestiende finale van het WK. In de nacht van maandag op dinsdag wacht de kraker tegen Marokko. De aftraptijd van 03.00 uur zorgt op De Bevelanden voor een flink dilemma: blijven supporters op of kiezen ze toch voor hun nachtrust?