“Zeeland in Stroomversnelling” subsidieregeling is opengesteld
“Zeeland in Stroomversnelling” subsidieregeling is opengesteld

“Zeeland in Stroomversnelling” subsidieregeling is opengesteld

16 april, 2022

Van onze redactie

Op 15 april 2022 werd de “Zeeland in Stroomversnelling” subsidieregeling voor de achtste keer opengesteld. Verenigingen van particuliere instellingen kunnen tot 22 juli 2022 hun aanvraag indienen, waarna deze beoordeeld zal worden. In totaal is er deze ronde € 250.000,- beschikbaar voor haalbaarheidsonderzoeken en € 650.000,- voor demonstratieprojecten. Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden voor een informatiebijeenkomst op 28 april 2022.

De Zeeland in Stroomversnelling-subsidieregeling richt zich op duurzame economische structuurversterking van Zeeland. Ze stimuleren netwerken en samenwerkingsverbanden tot het uitvoeren van projecten die bijdragen aan innovatie en het bundelen van kennis. Subsidie kan worden aangevraagd door consortia werkzaam binnen één of meer van de volgende Zeeuwse sectoren: Havens en Logistiek; Industrie en Maintenance; Water en energie; Vrijetijdseconomie; Agrofood en Seafood; Zorg.

Er zijn twee verschillende soorten subsidies die kunnen worden aangevraagd: voor haalbaarheidsonderzoeken en voor demonstratieprojecten. Met haalbaarheidsonderzoeken wordt de haalbaarheid van een innovatief idee onderzocht. Als blijkt dat er reële kansen zijn voor het innovatieve idee kan de volgende stap een demonstratieproject zijn, waarbij het idee getest wordt in de praktijk.

De Provincie Zeeland werkt voor de “Zeeland in Stroomversnelling-subsidieregeling” samen met Impuls Zeeland. Impuls Zeeland biedt aanvragers begeleiding in aanloop naar het aanvragen van de subsidie. Om geïnteresseerden zo goed mogelijk te informeren over de voorwaarden van de regeling organiseren de Provincie en Impuls op 28 april 2022 een bijeenkomst.De bijeenkomst vindt plaats bij Dockwize in Vlissingen en start om 13:00 uur. Aanmelden voor de informatiebijeenkomst kan via https://info128921.typeform.com/to/kdrvj2V3.


Deel dit artikel


Advertentie
Advertentie

Lees ook

De Grote of Maria Magdalenakerk in Goes.
Goes cultuur

Jubileumavond Martin Mans met mannenkoor de Urker MANS Formatie

22 oktober, 2026

Zaterdag 14 november is het 50-jarig jubileumconcert in de Grote of Maria Magdalenakerk in Goes, en dirigeert Martin Mans het mannenkoor de Urker MANS Formatie.

Voldoende, goed zoetwater is onmisbaar voor de landbouw.
zoetwater landbouw

Informatiemarkt in 's-Gravenpolder over beschikbaarheid zoetwater

22 oktober, 2026

Grondgebruikers in de gemeente Borsele die meer willen weten over zoetwater, kunnen maandag 26 oktober terecht op de informatiemarkt in 's-Gravenpolder.

Erik de Koeijer.

Transportpionier Erik de Koeijer uit Yerseke plotseling overleden

22 oktober, 2026

Erik de Koeijer (68), eigenaar en jarenlang de drijvende kracht achter Kotra Logistics in Yerseke, is woensdag 21 oktober plotseling overleden. De ondernemer bouwde het bedrijf uit tot een internationaal familiebedrijf in de transport en logistiek. 

Borsele zoekt onderkomens voor vleermuizen.
Borsele vleermuizen

Ook Borsele zoekt onderkomens voor vleermuizen

22 oktober, 2026

Eigenaren van particuliere woningen en panden kunnen tot 7 november aanmelden bij de gemeente, om in aanmerking te komen voor een gratis vleermuisvoorziening.

Kamperland staat stil bij oorlogsslachtoffers
Kamperland Herdenking

Kamperland staat stil bij oorlogsslachtoffers

22 oktober, 2026

De oorlogsslachtoffers uit Kamperland worden maandag 2 november herdacht bij het oorlogsmonument in het dorp. Leerlingen van basisschool De Kamperschouw spelen een rol tijdens de jaarlijkse herdenking, waarbij ook kransen en bloemen worden gelegd.

Werkzaamheden aan de Wersterscheldedijk, eind 2025.
Dijkversterking Waterschap Scheldestromen

Onzekerheid over rijksgeld dreigt dijkversterkingen in Zeeland te vertragen

21 oktober, 2026

Waterschap Scheldestromen waarschuwt dat onduidelijkheid over de financiering vanaf 2029 gevolgen kan hebben voor de planning van dijkversterkingen.

Afbeelding ter illustratie.
Bevelanden cybersecurity

Websites niet bereikbaar om veiligheidsrisico's PHP

21 oktober, 2026

Uit voorzorg halen overheden, ziekenhuizen, bedrijven en gemeenten websites en digitale diensten offline. Ook de site van Streekomroep De Bevelanden was getroffen.

Wethouder Kees Weststrate:
Borsele begroting

Borsele: ruim één miljoen in de plus in 2027, daarna volgen tekorten

21 oktober, 2026

In de drie jaren ná 2027 voorziet de gemeente tekorten, met bijna 439.000 euro in 2028, krap drie ton in 2029 en ruim 63.000 euro in 2030.