de radiostudio van Streekomroep de Bevelanden in Goes
de radiostudio van Streekomroep de Bevelanden in Goes Streekomroep de Bevelanden

'105 SOB FM' wordt 'Streekomroep De Bevelanden' – met nieuw motto: Wij zijn De Bevelanden

20 juli, 2025

Van onze redactie

GOES - De radiozender van de Bevelandse streekomroep heeft een nieuwe naam: Streekomroep De Bevelanden. Daarmee komt een einde aan het tijdperk van '105 SOB FM'.

De naamsverandering is onderdeel van een bredere koerswijziging, met het oog op de komst van DAB+, de verdere professionalisering van de organisatie en de groeiende rol van multimedia. De nieuwe naam en uitstraling sluiten beter aan bij de ambities van de omroep om hét verbindende mediaplatform voor Noord- en Zuid-Beveland te zijn.

Het nieuwe motto luidt dan ook: ‘Wij zijn De Bevelanden’ – een uitspraak die de lokale betrokkenheid en herkenbaarheid krachtig onderstreept.

De afgelopen maanden is in samenwerking met het Amsterdamse bureau TV Nomaden gewerkt aan een frisse, eigentijdse vormgeving. Die is vanaf maandag 21 juli te horen op de radiozender van Streekomroep De Bevelanden.


Deel dit artikel


Advertentie
Advertentie

Lees ook

De huidige Zanddijk voldoet niet meer als ontsluitingsweg voor Yerseke.
Zanddijk Yerseke

Zuidelijke ontsluiting Yerseke loopt vertraging op en wordt duurder

22 oktober, 2026

Ook de provinciale planning staat onder druk. Nieuwe eisen van ProRail brengen volgens de provincie de geplande periode waarin er in 2027 geen treinen rijden in gevaar.

Hijskranen tillen de buisleiding op.
Leidingwater Rilland

Verzekerd van water, ook voor later: Evides vernieuwt buisleiding

22 oktober, 2026

In het landschap rond Rilland liggen momenteel lange slierten van witte stalen buisdelen klaar, die met een boortechniek onder dijken en wegen door worden geleid.

De Grote of Maria Magdalenakerk in Goes.
Goes cultuur

Jubileumavond Martin Mans met mannenkoor de Urker MANS Formatie

22 oktober, 2026

Zaterdag 14 november is het 50-jarig jubileumconcert in de Grote of Maria Magdalenakerk in Goes, en dirigeert Martin Mans het mannenkoor de Urker MANS Formatie.

Voldoende, goed zoetwater is onmisbaar voor de landbouw.
zoetwater landbouw

Informatiemarkt in 's-Gravenpolder over beschikbaarheid zoetwater

22 oktober, 2026

Grondgebruikers in de gemeente Borsele die meer willen weten over zoetwater, kunnen maandag 26 oktober terecht op de informatiemarkt in 's-Gravenpolder.

Erik de Koeijer.

Transportpionier Erik de Koeijer uit Yerseke plotseling overleden

22 oktober, 2026

Erik de Koeijer (68), eigenaar en jarenlang de drijvende kracht achter Kotra Logistics in Yerseke, is woensdag 21 oktober plotseling overleden. De ondernemer bouwde het bedrijf uit tot een internationaal familiebedrijf in de transport en logistiek. 

Borsele zoekt onderkomens voor vleermuizen.
Borsele vleermuizen

Ook Borsele zoekt onderkomens voor vleermuizen

22 oktober, 2026

Eigenaren van particuliere woningen en panden kunnen tot 7 november aanmelden bij de gemeente, om in aanmerking te komen voor een gratis vleermuisvoorziening.

Kamperland staat stil bij oorlogsslachtoffers
Kamperland Herdenking

Kamperland staat stil bij oorlogsslachtoffers

22 oktober, 2026

De oorlogsslachtoffers uit Kamperland worden maandag 2 november herdacht bij het oorlogsmonument in het dorp. Leerlingen van basisschool De Kamperschouw spelen een rol tijdens de jaarlijkse herdenking, waarbij ook kransen en bloemen worden gelegd.

Werkzaamheden aan de Wersterscheldedijk, eind 2025.
Dijkversterking Waterschap Scheldestromen

Onzekerheid over Rijksgeld dreigt dijkversterkingen in Zeeland te vertragen

21 oktober, 2026

Waterschap Scheldestromen waarschuwt dat onduidelijkheid over de financiering vanaf 2029 gevolgen kan hebben voor de planning van dijkversterkingen.