A58 urenlang afgesloten na zwaar ongeval
29 januari, 2024
door: Marcel Steenbakker
GOES - Een 21-jarige man uit Kapelle is bij een ongeval zondagavond op de A58 om het leven gekomen. Het ongeluk gebeurde rond 19.10 uur tussen Kapelle en Goes. De snelweg is lang afgesloten geweest.
Volgens de politie belandde een personenauto op zijn kant tegen de middenberm in de rijrichting Goes - Bergen op Zoom ter hoogte van het viaduct bij het ADRZ-ziekenhuis. De 21-jarige man uit Kapelle kwam op het wegdek terecht en liep hierbij ernstig letsel op.
De hulpdiensten konden helaas niets meer voor de man betekenen. Hij overleed als gevolg van het noodlottig ongeval aan zijn verwondingen. De politie heeft de familie van de overledene op de hoogte gesteld.
In de auto zat ook een 21-jarige man uit 's-Gravenpolder. Deze is met verwondingen door een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.
De A58 was de rest van de avond afgesloten voor onderzoek naar de toedracht van het ongeluk en bergingswerkzaamheden.
De politie roept getuigen op zich te melden via 0900 - 8844 of door een whatsapp te sturen aan 06 - 12207006.
Ongeluk N289
Ruim anderhalf uur na de melding van het ongeval op de A58 ging het ook mis op de N289 tussen Kapelle en Kruiningen. Hier botsten twee personenauto's. Eén persoon raakte bij dit ongeval gewond.
Als gevolg van de botsing belandde één van de betrokken voertuigen in een sloot langs de weg. Ook hier was de weg enige tijd afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden. Beide auto's zijn weggetakeld. Rond 21.55 uur kon de N289 weer vrijgegeven worden.
Bron: HV Zeeland
Deel dit artikel
Lees ook
Zeelandbrug vrijdagavond alweer open na eerdere afronding werkzaamheden
9 oktober, 2026
De Zeelandbrug gaat vrijdag 9 oktober om 18.00 uur weer open voor gemotoriseerd verkeer. De renovatie van de beweegbare delen is drie dagen eerder klaar dan gepland. Gedeputeerde Harry van der Maas spreekt van goed nieuws voor de Zeeuwse weggebruiker, die de afgelopen weken moest omrijden vanwege de afsluiting. De scheepvaart kan vanaf maandag 12 oktober om 09.00 uur weer onder de brug door.
Politie onderzoekt diefstal laadkabels, slachtoffer looft 1.000 euro uit
8 oktober, 2026
De politie doet onderzoek naar meerdere diefstallen van laadkabels op de Bevelanden. Onder meer in Goes, Heinkenszand en ’s-Gravenpolder zijn kabels weggenomen. Een van de slachtoffers heeft camerabeelden openbaar gemaakt en looft 1.000 euro uit voor de gouden tip.
Begraafplaats Waarde wordt uitgebreid: huidige locatie raakt rond 2030 vol
8 oktober, 2026
De begraafplaats Memento Mori in Waarde krijgt de komende jaren flink meer ruimte. De huidige begraafplaats raakt naar verwachting rond 2030 vol, waardoor de gemeente een naastgelegen perceel heeft aangekocht. Vanaf vrijdag begint daar de eerste fase van de uitbreiding. Uiteindelijk ontstaat ruimte voor ongeveer 1.100 nieuwe graven.