Agenten nagekeken na incident met gevaarlijke stof Goes
1 november, 2024
Van onze redactie
GOES - Meerdere politieagenten zijn vrijdagmiddag nagekeken nadat zij in aanraking zijn geweest met een nog onbekende stof in een woning aan het Oudhof in de Goese Polder. De stof zorgde voor irritatie op de luchtwegen. De bewoonster van de woning waar de stof zich bevond, is aangehouden.
Rond het middaguur kwam bij de politie melding binnen over een onbekend poeder wat voor de deur lag van de woning. Een aantal agenten werd naar de woning gestuurd. Zij vertrouwden de zaak niet en hebben de deur geforceerd omdat zij zich zorgen maakten over de bewoonster.
Met een schild in de aanslag zijn de agenten de woning binnengegaan. De bewoonster was niet aanwezig in de woning maar de agenten stuitten wel op het onbekende poeder. De stof bleek irritaties te veroorzaken op de luchtwegen van de agenten. Zij zijn door ambulancemedewerkers ter plaatse onderzocht.
Toen de bewoonster die een verwarde indruk maakte arriveerde, werd zij aangehouden en door de brandweer ontsmet. De brandweer was ter plaatse met een Basis Ontsmettingseenheid (BOE).
Om vast te stellen om wat voor stof het gaat zijn experts van de Explosieven Opruimingsdienst (EOD) en het Team Explosieven Veiligheid (TEV) van de politie opgeroepen.
Bron: HV Zeeland
Deel dit artikel
Lees ook
Transportpionier Erik de Koeijer uit Yerseke plotseling overleden
22 oktober, 2026
Erik de Koeijer (68), eigenaar en jarenlang de drijvende kracht achter Kotra Logistics in Yerseke, is woensdag 21 oktober plotseling overleden. De ondernemer bouwde het bedrijf uit tot een internationaal familiebedrijf in de transport en logistiek.
Kamperland staat stil bij oorlogsslachtoffers
22 oktober, 2026
De oorlogsslachtoffers uit Kamperland worden maandag 2 november herdacht bij het oorlogsmonument in het dorp. Leerlingen van basisschool De Kamperschouw spelen een rol tijdens de jaarlijkse herdenking, waarbij ook kransen en bloemen worden gelegd.