Auto belandt in droge sloot na botsing bij Lewedorp
14 april, 2026
Van onze redactie
LEWEDORP - Na een aanrijding is dinsdagochtend een auto in een droge sloot langs de Korenweg bij Lewedorp terechtgekomen. Voor zover bekend raakte niemand gewond.
Het ongeval gebeurde rond 10.25 uur en betrof een botsing tussen twee personenauto’s. Eén van de voertuigen belandde in de sloot, terwijl de andere auto op de weg bleef staan. Hulpdiensten, waaronder de brandweer en ambulance, kwamen ter plaatse.
Ambulancepersoneel heeft één betrokkene nagekeken, maar ziekenhuisvervoer was niet nodig. Beide auto’s liepen schade op en zijn afgevoerd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Bron: HV Zeeland
Deel dit artikel
Lees ook
Geen feestelijke beelden van de bevrijding, maar van het straffen van 'moffenmeiden' in Goes
9 mei, 2026
De beelden zijn uniek. Nooit eerder zijn bewegende beelden van kaalgeknipte 'moffenmeiden' in Zeeland opgedoken. Ook in de rest van Nederland zijn soortgelijke beelden zeldzaam.
Hansweert viert einde van jarenlang project: ‘We geven de dijk terug aan de inwoners’
8 mei, 2026
Met muziek, springkussens, toespraken en een nieuwe vlag ontworpen door basisschoolleerlingen, werd vrijdagmiddag de vernieuwde dijk in Hansweert officieel geopend. Na jaren van werkzaamheden is de 5,2 kilometer lange dijkversterking klaar, ruim vóór de planning en binnen budget.
Groene Pluim voor machinebouwer uit Borsele
8 mei, 2026
In de gemeente Borsele is de Groene Pluim uitgereikt aan VSS Machinebouw. Het bedrijf krijgt de onderscheiding voor de manier waarop het inzet op duurzaamheid en sociaal ondernemerschap. Wethouder Arno Witkam overhandigde de prijs aan directeur-eigenaar Arjan Verpoorte.