Auto belandt in sloot langs Zeedijk bij Borssele
17 maart, 2025
Van onze redactie
BORSSELE - Een personenauto is zondagavond in een sloot langs de Zeedijk bij Borssele terechtgekomen. De hulpdiensten, waaronder de brandweer, werden opgeroepen om assistentie te verlenen.
Rond 19.35 uur ontvingen de politie en brandweer van Borssele een melding van een eenzijdig ongeval ter hoogte van de kruising met de Catalijneweg. Ter plaatse troffen de hulpverleners een personenauto aan, die tussen het riet in de sloot lag.
De brandweer heeft de situatie gecontroleerd en veiliggesteld. Voor zover bekend bevond zich niemand meer in het voertuig en zijn er geen gewonden gevallen. Een bergingsbedrijf heeft de Mercedes-Benz uit de sloot getrokken.
De oorzaak van het ongeval is niet bekend.
Bron: HV Zeeland
Deel dit artikel
Lees ook
Waarde krijgt nieuwe zendmast voor beter mobiel bereik
21 oktober, 2026
Inwoners van Waarde moeten vanaf begin volgend jaar beter mobiel bereikbaar zijn. Eind november begint aan de Plasseweg de aanleg van een nieuwe zendmast. Als de werkzaamheden volgens planning verlopen, is de mast in januari 2027 klaar.
Drie Borselse carnavalsdorpen bundelen krachten voor toekomst optochten
21 oktober, 2026
Maandenlang bouwen, duizenden uren vrijwilligerswerk en flinke eigen investeringen: achter de carnavalsoptochten in Borsele gaat veel werk schuil. Om de optochten ook in de toekomst draaiende te houden, slaan carnavalsverenigingen uit Kwadendamme, Lewedorp en ’s-Heerenhoek de handen ineen. Met steun van maximaal 50.000 euro van de provincie Zeeland willen ze onder meer jongeren enthousiast maken en bouwgroepen ondersteunen.
Deel Steeweg in Yerseke zeven weken afgesloten
21 oktober, 2026
De gemeente Reimerswaal past de inrichting van de Steeweg in Yerseke aan. Met fietssuggestiestroken, een verhoogd plateau en een nieuw trottoir moet de verkeersveiligheid verbeteren. Voor de werkzaamheden wordt de weg vanaf maandag 26 oktober in fases afgesloten.