Auto getakeld na ongeval op A256 bij Goes
30 oktober, 2026
door: 112 redactie
GOES - Een bergingsbedrijf heeft donderdagavond een personenauto moeten takelen na een verkeersongeval op de Deltaweg (A256) bij Goes.
Net voorbij knooppunt De Poel ging het omstreeks 17.30 uur mis. Na de melding, waarbij uit werd gegaan van een ongeluk met gewonde(n), ging ook Rijkswaterstaat ter plekke. Die zette tijdelijk één rijstrook af in de richting van Zierikzee.
Getakeld
Wat er precies is gebeurd, is nog niet duidelijk. Het is ook niet bekend of er daadwerkelijk sprake was van letsel. Een bergingsbedrijf heeft één auto getakeld. Kort voor 18.00 uur was de weg weer helemaal vrij.
Dit is een bericht van HV Zeeland.
Deel dit artikel
Lees ook
Reimerswaal onderzoekt cameratoezicht: pilot Krabbendijke onzeker
30 oktober, 2026
Cameratoezicht in Reimerswaal is alleen toegestaan bij ernstige overlast, het college neemt een besluit altijd in overleg met politie en Openbaar Ministerie, zo bijkt uit het onderzoek van de gemeente.