Automobilist gewond bij ongeval Borssele
13 maart, 2026
Van onze redactie
BORSSELE - Een automobilist heeft vrijdagochtend medische zorg gekregen na een verkeersongeval op de afrit van de N62 bij Borssele. De bestuurder raakte gewond en de auto liep schade op.
De politie en ambulancedienst werden rond 08.45 uur met spoed opgeroepen voor het incident op de afrit van de Westerscheldetunnelweg. Hulpverleners hebben de bestuurder ter plaatse behandeld. De oorzaak van het ongeval is volgens de politie nog onduidelijk.
Bron: HV Zeeland
Deel dit artikel
Lees ook
Transportpionier Erik de Koeijer uit Yerseke plotseling overleden
22 oktober, 2026
Erik de Koeijer (68), eigenaar en jarenlang de drijvende kracht achter Kotra Logistics in Yerseke, is woensdag 21 oktober plotseling overleden. De ondernemer bouwde het bedrijf uit tot een internationaal familiebedrijf in de transport en logistiek.
Kamperland staat stil bij oorlogsslachtoffers
22 oktober, 2026
De oorlogsslachtoffers uit Kamperland worden maandag 2 november herdacht bij het oorlogsmonument in het dorp. Leerlingen van basisschool De Kamperschouw spelen een rol tijdens de jaarlijkse herdenking, waarbij ook kransen en bloemen worden gelegd.