Brandweer rukt uit voor schuurbrand Nisse
31 december, 2025
door: Han Verbeem
NISSE - De brandweer van ’s-Gravenpolder is dinsdag in actie gekomen, voor nabluswerkzaamheden bij een schuur aan de Van der Poest Clementstraat in Nisse. In het bijgebouwtje had een brand gewoed, meldt de brandweer.
De melding kwam omstreeks half één 's middags bij de brandweer binnen, waarna een tankautospuit van de brandweer snel ter plaatse was. Hoewel de brand op dat moment al onder controle was, voerde de brandweer uitgebreid onderzoek uit om te controleren op eventuele smeulende resten of verborgen brandhaarden.
Weer veilig
Na een grondige inspectie en het nablussen van de brand, kon de brandweer bevestigen dat de situatie veilig was en de locatie weer verlaten. Over de oorzaak van de brand zijn geen mededelingen gedaan.
Deel dit artikel
Lees ook
Transportpionier Erik de Koeijer uit Yerseke plotseling overleden
22 oktober, 2026
Erik de Koeijer (68), eigenaar en jarenlang de drijvende kracht achter Kotra Logistics in Yerseke, is woensdag 21 oktober plotseling overleden. De ondernemer bouwde het bedrijf uit tot een internationaal familiebedrijf in de transport en logistiek.
Kamperland staat stil bij oorlogsslachtoffers
22 oktober, 2026
De oorlogsslachtoffers uit Kamperland worden maandag 2 november herdacht bij het oorlogsmonument in het dorp. Leerlingen van basisschool De Kamperschouw spelen een rol tijdens de jaarlijkse herdenking, waarbij ook kransen en bloemen worden gelegd.