
Burgemeester Goes feliciteert jubilerend bruidspaar
28 januari, 2025
door: Marcel Steenbakker
GOES - Burgemeester Cees van den Bos heeft dinsdagmiddag persoonlijk felicitaties aangeboden aan het briljanten bruidspaar Jobse-van Beveren uit Goes. De heer en mevrouw Jobse-van Beveren zijn 65 jaar getrouwd.
Samen met hun kinderen (drie dochters en één zoon), tien kleinkinderen en vierentwintig achterkleinkinderen vormt het echtpaar een warm en liefdevol gezin. Liefde en steun voor elkaar zijn belangrijk binnen het gezin; de jongste dochter van het gezin is helaas overleden en vader Jobse-van Beveren vecht momenteel tegen kanker. Naar omstandigheden gaat het redelijk met hem.
Namens de gemeente Goes bracht burgemeester Cees van den Bos een bezoek aan het briljanten echtpaar. Hij feliciteerde het echtpaar en overhandigde namens de gemeente een cadeau.
Deel dit artikel
Lees ook

Aanvraag windmolens Schore overnieuw, Kapelle wil dorpelingen nauw betrekken bij plannen
21 maart, 2025
Wethouder Mackintosh benadrukt dat de gemeente zorgvuldig omgaat met de besluitvorming. “We nemen de tijd om alles goed te beoordelen. Het is onze taak om een evenwicht te vinden tussen duurzame energieopwekking en de belangen van omwonenden,”

79-jarige man botst onder invloed van alcohol tegen geparkeerde auto’s
21 maart, 2025
Een 79-jarige man in Wissenkerke heeft in de nacht van donderdag op vrijdag voor opschudding gezorgd door met zijn auto tegen meerdere geparkeerde voertuigen te botsen en vervolgens door te rijden.

Gemeente Goes waardeert mantelzorgers met extraatje van 75 euro
20 maart, 2025
De gemeente Goes stelt opnieuw de mantelzorgwaardering beschikbaar: een bedrag van 75 euro voor mantelzorgers die zich inzetten voor een naaste. De aanvraag loopt via de zorgvrager, oftewel degene die mantelzorg ontvangt.

Reimerswaal op koers met 234 nieuwe woningen
20 maart, 2025
De gemeente Reimerswaal ligt op koers met de bouw van nieuwe woningen: van de in totaal 300 die er deze bestuursperiode opgeleverd moeten worden, zijn er al 234 gebouwd. Dat blijkt uit de Nieuwsbrief Wonen, die wethouder Maarten Both aan de gemeenteraad presenteert.

Oud-raadslid Jumelet wil helderheid over vervuilde grond Kruiningen: 'College al in 2015 gewaarschuwd'
19 maart, 2025
Andries Jumelet, voormalig raadslid voor de ChristenUnie in Reimerswaal, wil snel duidelijkheid van de gemeente over de bodemsamenstelling van vervuilde grond in het volkstuincomplex van Kruiningen.

Oud-bestuurder SvPO: 'Geld verkoop schoolgebouwen inzetten voor leerlingen'
19 maart, 2025
De gewezen SvPO-bestuurder Misha van Denderen pleit onder meer voor een persoonlijk budget van 1.200 euro per oud-leerling. De verkoop van de schoolgebouwen in Hoorn en Deventer zou de staat 7,7 miljoen euro opleveren.

Burgemeester beloont 'toffe peren' met boompje, bij Kapelle ParticiPEERT
18 maart, 2025
Drie deelnemers aan het inspraakorgaan kregen onlangs als aanmoediging een perenboompje van burgemeester Constantijn Jansen op de Haar. En er liggen er meer in het verschiet, voor elke vijftigste nieuwe deelnemer aan het platform.