Dode bij botsing Kamperland
18 augustus, 2023
door: Marcel Steenbakker
KAMPERLAND - Een 82-jarige bestuurder van een personenauto is vrijdagmorgen dodelijk verongelukt na een botsing met een vrachtwagen op de N255 bij Kamperland. Hulpdiensten konden niets meer voor de man betekenen. Hij overleed ter plaatse.
Het ongeluk vond plaats rond 11.30 uur. Bij het viaduct (Nieuweweg) over de N255 bij Kamperland botsten de personenauto en de vrachtwagen. De 82-jarige man, een inwoner van de gemeente Noord-Beveland, overleefde de botsing niet. De 28-jarige vrachtwagenbestuurder raakte niet gewond.
Door de ravage die ontstond na het ongeluk en het sporenonderzoek van de politie was de weg tot het einde van de middag afgesloten. Verkeer werd omgeleid via de op- en afritten van het viaduct.
De politie kreeg assistentie van de brandweer en ook de traumahelikopter werd opgeroepen. Over de toedracht van het ongeluk zijn geen mededelingen gedaan.
Deel dit artikel
Lees ook
Transportpionier Erik de Koeijer uit Yerseke plotseling overleden
22 oktober, 2026
Erik de Koeijer (68), eigenaar en jarenlang de drijvende kracht achter Kotra Logistics in Yerseke, is woensdag 21 oktober plotseling overleden. De ondernemer bouwde het bedrijf uit tot een internationaal familiebedrijf in de transport en logistiek.
Kamperland staat stil bij oorlogsslachtoffers
22 oktober, 2026
De oorlogsslachtoffers uit Kamperland worden maandag 2 november herdacht bij het oorlogsmonument in het dorp. Leerlingen van basisschool De Kamperschouw spelen een rol tijdens de jaarlijkse herdenking, waarbij ook kransen en bloemen worden gelegd.