Burgemeester José van Egmond, voor de vlag met het nieuwe logo.
Burgemeester José van Egmond, voor de vlag met het nieuwe logo.

Gemeente Reimerswaal start nieuwe jaar met opgefrist logo

6 januari, 2025

door: Han Verbeem

KRUININGEN - De gemeente Reimerswaal begint het nieuwe jaar met een vernieuwd logo. Het oude logo, dat het gedetailleerde grondgebied van de gemeente weergeeft, was steeds minder geschikt voor moderne toepassingen - zo meldt burgemeester José van Egmond. Daarom is gekozen voor een strakkere, meer gestileerde versie met een beeldmerk dat de letter 'R' van Reimerswaal benadrukt. De kosten zijn relatief laag: 2.755 euro. Het nieuwe beeldmerk is gemaakt door een grafisch ontwerper uit Terneuzen.


Het nieuwe logo is speciaal ontworpen voor het gebruik in de digitale communicatie, met sociale media en andere online platforms. "Met deze opfrissing kiest de gemeente voor een frisse, moderne uitstraling die beter aansluit bij de identiteit van Reimerswaal." Het nieuwe logo moet aantrekkelijk zijn voor zowel inwoners als ondernemers, bezoekers en medewerkers.

Geleidelijke overgang

De gemeente Reimerswaal streeft ernaar duurzaam om te gaan met middelen en onnodige kosten te vermijden. Daarom wordt het oude logo stapsgewijs vervangen op het moment dat materialen, zoals briefpapier en enveloppen, aan vervanging toe zijn. Dit betekent dat het oude en nieuwe logo de komende tijd nog naast elkaar zullen verschijnen in gemeentelijke communicatie-uitingen. Inwoners kunnen daardoor de komende tijd post en andere berichten ontvangen met zowel het oude als het nieuwe logo.


Deel dit artikel


Advertentie
Advertentie

Lees ook

voorbeeld van een pijporgel
Goes Kloetinge

Adopteer een orgelpijp in Kloetinge

24 april, 2025

In augustus 2024 maakte de Provincie Zeeland bekend een bedrag van ruim 200.000 euro toe te kennen aan de Geerteskerk in Kloetinge voor de restauratie van het 18e eeuwse Hess orgel. Een welkome schenking maar niet voldoende voor een volledige restauratie. Zaterdag 26 april start de actie 'Adopteer een orgelpijp' met als doel het restbedrag op te halen.

Katholieken Florien de Hond en Connie Boudens bij het herdenkingshoekje in de H, Maria Magdalenakerk in Goes.
Religie katholicisme

Gelovig of niet, overlijden van 'inspirerende paus' raakt de mensen

23 april, 2025

Respect, verdriet maar ook relativering: mensen in de Bevelanden geven op straat hun reacties op het nieuws over het overlijden van paus Franciscus. "In deze dagen na Goede Vrijdag en Pasen staan leven en dood dicht bij elkaar..."

Agenda Koningsnacht en Koningsdag 2025
Koningsdag Koningsnacht

Agenda Koningsnacht en Koningsdag 2025

22 april, 2025

Hieronder vind u alle feestactiviteiten die op vrijdag 25 en zaterdag 26 april zullen plaatsvinden in de vijf Bevelandse gemeenten.

De Maria Magdalenakerk, van de Pater Damiaanparochie in Goes, ligt deze week ook een condoleanceregister voor de overleden paus Fransiscus.
Religie katholicisme

Condoleanceregister voor overleden paus, Bisdomreis Rome gaat door

22 april, 2025

Een reeds geplande pelgrimsreis van het Bisdom naar Rome, waarbij ook Zeeuwse gelovigen betrokken zijn, gaat komend weekend wél door. “We willen zo dicht mogelijk bij Franciscus zijn", zegt vicaris Paul Verbeek.

in 2021 overhandigde wethouder Joost de Goffau de Groene Pluim aan Cleanmaster Biolux
Goes Groene Pluim

100ste Groene Pluim wordt dit jaar uitgereikt in Goes

21 april, 2025

Dit jaar is Goes het toneel van een bijzondere mijlpaal: de 100ste Groene Pluim wordt uitgereikt. Een moment om bij stil te staan, want deze onderscheiding voor duurzaam en maatschappelijk verantwoord ondernemen is in de afgelopen jaren uitgegroeid tot een krachtig symbool voor positieve verandering.

Bram & Jur te gast in de radiostudio
Goes cultuur

Bram en Jur maken 'stoute' dromen waar

19 april, 2025

Aanstekelijk, frivool en een voorbode van een heerlijke zomer in aantocht. Zo mag de debuutsingle van Bram en Jur genoemd worden. Al jaren dikke vrienden en nu ook verenigd in een dansbare track 'Stouter'.

de traumahelikopter kwam naar Rilland voor een medische spoedoverdracht
112 nieuws Reimerswaal

Traumahelikopter landt bij Rilland voor medische spoedoverdracht

19 april, 2025

Aan het einde van de ochtend is de traumahelikopter Lifeliner 3 geland bij Rilland voor een medische rendez-vous met de ambulancedienst. De patiënt werd daarna onder politiebegeleiding met spoed naar een ziekenhuis buiten de regio gebracht.

Van links naar rechts:  Arno Vael (gedeputeerde Zeeland), Saskia Boelema (gedeputeerde Noord-Brabant), Kees Jan de Vet (dijkgraaf Waterschap Brabantse Delta),  Joris Hogenboom (directeur Brabants Landschap) en Wim van Gorsel (dagelijks bestuurslid Waterschap Scheldestromen).
Waterschap Scheldestromen Waterschap Brabantse Delta

Nieuw gemaal moet halt toeroepen aan 'nationale verspilling' van Walwater

18 april, 2025

Met een convenant hopen Zeeuwse en Brabantse buurwaterschappen niet alleen efficiënter met zoet water om te gaan, maar een voorbeeld te geven hoe regionale samenwerking kan bijdragen aan de klimaataanpak.