Geslaagde actie: kinderen halen geld op voor Dierenambulance
18 maart, 2026
door: Mila-Swann van der Raaf
GOES - De kinderen van Petje af Goes waren afgelopen zondag druk in de weer voor de Dierenambulance. In anderhalf uur tijd wisten ze bijna 100 euro bij elkaar te sprokkelen met allerlei acties.
Op het plein van basisschool De Zuidwesthoek was van alles te doen. In groepjes gingen de kinderen aan de slag met allerlei acties om geld op te halen. Auto’s werden gepoetst, pannenkoeken gebakken en verkocht, er werd geschminkt en spelletjes gespeeld. Zelfs een vrachtwagen kreeg een sopbeurt. Ondertussen werden ook lege flessen verzameld voor een extra bijdrage.

Kinderen van Petje af Goes komen in actie door te schminken © Petje af Goes
Nog even wachten
Het precieze bedrag is nog niet bekend, want er moeten nog een paar statiegeldflessen worden ingeleverd. Op zondag 12 april wordt de cheque en het eindbedrag officieel overhandigd aan de medewerkers van de Dierenambulance.
Deel dit artikel
Lees ook
Flexvervoer per 20 april ook in Zuid-Beveland
9 april, 2026
Met de aansluiting van Zuid-Beveland en Tholen is de dienst straks in de hele provincie beschikbaar. Volgens betrokken partijen moet 'Flex' het reizen toegankelijker en efficiënter maken, vooral voor inwoners in kleinere kernen en buitengebieden.
Oud-docent Ostrea in opspraak over ongepast gedrag naar leerling
9 april, 2026
Het Ostrea Lyceum in Goes heeft woensdag ouders en leerlingen geïnformeerd over ernstige verdenkingen tegen een voormalige docent. De man zou zich tijdens zijn dienstverband schuldig hebben gemaakt aan ongepast online contact met minderjarigen en zou in het bezit zijn van kinderporno.
Patiëntgegevens ziekenhuizen tijdelijk offline na dreiging cyberaanval
8 april, 2026
Het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis (ADRZ) in Goes en het Bravis Ziekenhuis, met locaties in Bergen op Zoom en Roosendaal, hebben voorzorgsmaatregelen genomen vanwege een mogelijke cyberaanval. Als gevolg daarvan zijn patiëntgegevens tijdelijk niet digitaal beschikbaar en moeten bezoekers zich fysiek melden bij de receptie, zo laten de ziekenhuizen weten.
Grote zorgen om schade en overlast door afsluiting Vlaketunnel
8 april, 2026
De ingreep heeft grote gevolgen voor verkeer, inwoners en ondernemers in de regio. Vooral bedrijven in de Olzendepolder en bij Nishoek in Yerseke vrezen aanzienlijke economische schade. "Anderhalve ton per dag ben je zó kwijt."