
Goes zoekt kandidaten voor Culturele Prijs
17 september, 2023
door: Marcel Steenbakker
GOES - De gemeente Goes zoekt kandidaten voor de Culturele Prijs. Inwoners kunnen tot 25 september een persoon of organisatie voordragen om in aanmerking te komen voor deze prijs.
Ieder jaar reikt de gemeente Goes de Culturele Prijs uit aan een persoon of organisatie die een bijzondere culturele prestatie geleverd hebben.
Inwoners kunnen tot 25 september een persoon of organisatie voordragen waarvan zij vinden dat deze in aanmerking moet komen voor deze prijs. Alle vormen van cultuur komen in aanmerking voor de prijs; muziek, toneel, beeldende kunst, dans, mime, literatuur en ook popmuziek.
Vooral culturele prestaties op nationaal of internationaal niveau en die lokaal en buitengewoon uniek zijn maken een extra grote kans om in aanmerking te komen.
De commissie Culturele Prijs van de Cultuur Raad Goes maakt een selectie uit het aantal voordrachten. Zij kiezen hieruit de kandidaten die in aanmerking komen voor de Cultuur Prijs. Later dit jaar maakt de Culturele Raad bekend naar wie uiteindelijk de prijs gaat.
Aanmelden kandidaten
Inwoners van Goes kunnen een persoon of organisatie voordragen. Een aanvraag dient voorzien te zijn van motivatie: waarom verdient die persoon of organisatie de prijs. Daarnaast dienen kandidaten aan een aantal voorwaarden te voldoen; ze moeten in Goes wonen of gevestigd zijn, ze spelen een grote of bijzondere rol op cultureel gebied in Goes en omgeving en de geleverde prestatie is origineel, opvallend en valt op tussen alle andere culturele activiteiten.
Kandidaten kunnen aangemeld worden via d.oste@goes.nl
Deel dit artikel
Lees ook

Kapelle zet 'KletsCorners' in tegen eenzaamheid
24 september, 2023
Het bestrijden van eenzaamheid en het maken van nieuwe verbindingen zijn belangrijke thema's voor de gemeente Kapelle. Het Buurtteam van Kapelle heeft al verschillende activiteiten hieromtrent daar worden zogeheten 'KletsCorners' een week voor de Week van de Eenzaamheid, aan toegevoegd.

Kapelle zet 'KletsCorners' in tegen eenzaamheid
24 september, 2023
Het bestrijden van eenzaamheid en het maken van nieuwe verbindingen zijn belangrijke thema's voor de gemeente Kapelle. Het Buurtteam van Kapelle heeft al verschillende activiteiten hieromtrent daar worden zogeheten 'KletsCorners' een week voor de Week van de Eenzaamheid, aan toegevoegd.

Van der Valk in beeld voor tijdelijke opvang asielzoekers
23 september, 2023
Het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) heeft bij de gemeente Goes een verzoek ingediend om asielzoekers op te mogen vangen in het Hotel Van der Valk net buiten de stad. Dit als tijdelijke vervangende locatie voor de noodopvang in de Zeelandhallen die vanaf 1 januari de deuren sluit.

Autoverbod langs verrotte kades Julianahaven
22 september, 2023
Volgens Martien van Overloop blijkt uit onderzoeken dat delen van de stalen damwand zijn verrot. "Er zitten behoorlijke gaten in", zegt hij. En om erger te voorkomen neemt de gemeente, op advies van het Waterschap, beschermende maatregelen.

ONDERZOEK MILIEUSTRAAT BEVELANDEN OP DELTAPARK GOES
22 september, 2023
Het dagelijkse gemeentebestuur van Goes heeft een voorstel naar de raad gestuurd voor een verder onderzoek naar bedrijvenpark Deltaweg als locatie voor een nieuwe milieustraat. Dit in samenspraak met de andere vier Bevelandse gemeenten.