Goesenaar (28) opgepakt om overval tankstation Vlissingen
26 oktober, 2026
door: 112 redactie
GOES / VLISSINGEN - De politie heeft zondag een 28-jarige man uit Goes aangehouden voor mogelijke betrokkenheid bij een gewapende overval op een tankstation aan de Sloeweg in Vlissingen. De verdachte werd zondag opgepakt en zit nog vast voor verhoor, aldus HV Zeeland.
De overval vond woensdagavond rond 20.55 uur plaats. Een medewerker van het tankstation werd door de overvaller bedreigd met een mes en moest geld uit de kassa afstaan. Vervolgens ging de dader ervandoor.
Signalement
Meerdere politie-eenheden kwamen direct ter plaatse en gingen in de omgeving op zoek naar de verdachte. Omdat de politie over een duidelijk signalement beschikte, werd ook een Burgernetbericht verspreid. Daarin werd onder meer gewaarschuwd voor een man van ongeveer dertig jaar oud, met een opvallende driehoekvormige tatoeage naast zijn rechteroog.
Onderzoek
De zoektocht leverde die avond geen aanhouding op, maar na enkele dagen onderzoek kwam de politie alsnog een verdachte op het spoor. De 28-jarige Goesenaar werd afgelopen zondag buiten heterdaad aangehouden, op last van de officier van justitie.
Deel dit artikel
Lees ook
Stormachtig weekend op komst: code geel in Zeeland
23 oktober, 2026
Loswaaiende takken, stevige windstoten en mogelijk afgelaste buitenactiviteiten: de Bevelanden maken zich op voor een onstuimig weekend. Storm Austen trekt vrijdagavond over Zeeland. Het KNMI heeft code geel afgegeven en waarschuwt voor windstoten van 75 tot 90 kilometer per uur.
Automobilist test positief op cannabis tijdens controle
23 oktober, 2026
Een autorit door de polder heeft voor een bestuurder een vervelend staartje gekregen. Agenten van basisteam Oosterscheldebekken besloten de automobilist tijdens hun surveillance te controleren. Daarbij bleek dat hij vermoedelijk onder invloed van cannabis achter het stuur zat.