Kanaalweg bij Hansweert vijf nachten afgesloten
15 oktober, 2026
door: Mila-Swann van der Raaf
HANSWEERT - De Kanaalweg tussen Hansweert en de N289 is van maandag 19 tot en met vrijdag 23 oktober iedere nacht afgesloten voor verkeer. De afsluiting geldt tussen 20.00 en 05.00 uur en is nodig vanwege asfalteringswerkzaamheden.
De werkzaamheden vinden plaats op het traject tussen de rotonde bij de vuurtoren in Hansweert en de aansluiting op de N289, bij de Oude Rijksweg en de Vlakebrug. Overdag is de Kanaalweg volgens de aangekondigde planning weer beschikbaar voor verkeer.
De werkzaamheden staan gepland voor vijf opeenvolgende nachten. Of de planning verandert door bijvoorbeeld weersomstandigheden, is niet bekendgemaakt. Ook is in de beschikbare informatie geen omleidingsroute vermeld.
Deel dit artikel
Lees ook
Goes vraagt inwoners mee te denken over toekomst van het Poelbos
15 oktober, 2026
Hoe moet het Poelbos er in de toekomst uitzien? De gemeente Goes heeft verschillende ideeën voor de ontwikkeling van het natuurgebied uitgewerkt en legt die nu voor aan inwoners. Via een nieuwe vragenlijst kunnen zij tot en met 1 november reageren op de mogelijke richtingen voor het gebied.
Kapelle vraagt inwoners om ontoegankelijke plekken in kaart te brengen
14 oktober, 2026
Een stoep waar een rolstoel niet overheen kan, een stoeprand die te hoog is of een ontbrekende oversteekplaats. De gemeente Kapelle wil weten waar inwoners met een lichamelijke beperking tegen problemen aanlopen in de openbare ruimte. Via het participatieplatform Kapelle Participeert kunnen inwoners de komende weken zulke knelpunten melden.
Infoavond De Vroone over mogelijke verlenging asielopvang Smokkelhoek
14 oktober, 2026
De gemeente Kapelle en het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) houden donderdag 29 oktober een informatiebijeenkomst over het verzoek om de tijdelijke asielopvang op bedrijventerrein Smokkelhoek te verlengen.