Kermis Goes ouderwets gezellig
13 augustus, 2023
door: Marcel Steenbakker
GOES - Ruim 30 attracties zorgen sinds vrijdag voor plezier in de binnenstad van Goes. Dankzij het weer was het zaterdag en zondag druk op de Westwal, in de Zusterstraat, Singelstraat en de Grote Markt. Boosters, suikerspinnenkraam, spookhuis en meer zorgen voor ouderwetse gezelligheid.
Tot donderdag middernacht staan de attracties in de binnenstad van Goes. Niet alleen de attracties maar ook de speciale gasten zorgen voor veel plezier. Zondagmiddag was de beurt aan Mario, Yoshi en Luigi. Menigeen wist het drietal te verleiden voor een selfie. Woensdag mag het publiek de Transformers verwachten.

De kermis bestaat uit ruim 30 attracties waaronder de Jungle Express, Megabooster, Dragon Breath, Snow Party Funhouse en Autoscooter. Stuk voor stuk rides en attracties voor echte waaghalzen. Maar ook de kleine kerminsbezoekers komen aan hun trekken; eendjes vangen, Kindermolen en Kamelenrace. En voor wie na al het kermisplezier honger krijgt zijn er uiteraard een poffertjeskraam en wordt voor de echte smulpaap met liefde een suikerspin gedraaid.

Als gevolg van de kermis is de weekmarkt verhuisd naar het parkeerterrein op de Oostwal. Vanaf maandag 18.00 uur tot dinsdag 18.00 uur is het niet mogelijk te parkeren op het parkeerterrein.
Deel dit artikel
Lees ook
Woninginbraken nemen toe in Goes: politie zoekt getuigen
20 juli, 2026
De politie is op zoek naar getuigen van een woninginbraak aan de Stalstraat in Goes. Via Burgernet worden inwoners opgeroepen zich te melden als zij vorige week iets verdachts hebben gezien in de straat of omgeving, zo meldt HV Zeeland.
Zanddijk bij Kruiningen maand afgesloten door werkzaamheden
20 juli, 2026
Fietsers tussen Hansweert, Yerseke en het NS-station in Kruiningen moeten de komende weken rekening houden met een omleiding. Een deel van de Zanddijk is vanaf maandag 20 juli afgesloten vanwege werkzaamheden aan een oude hoogspanningslijn.
Gratis zonnebrandcrème op drukbezochte locaties in Borsele
20 juli, 2026
Wie deze zomer op pad gaat in de gemeente Borsele, kan op verschillende locaties opnieuw gratis zonnebrandcrème gebruiken. De gemeente heeft ook dit jaar zonnebranddispensers en -palen geplaatst op drukbezochte plekken om inwoners en bezoekers te helpen zich beter te beschermen tegen de zon.
Adrie van der Maas neemt afscheid als wethouder: 'Dankbaar voor 24 mooie jaren'
17 juli, 2026
Adrie van der Maas kijkt met grote dankbaarheid terug op een bestuurlijke loopbaan van ruim 36 jaar, waarin hij uitgroeide tot één van de langstzittende wethouders van Nederland.
'Deel je verhalen, tijdens de KletsCorner in Bibliotheek Kapelle'
17 juli, 2026
Lees je graag een goed boek en praat je daar het liefst nog even over na? Bibliotheek Kapelle biedt daarvoor de gelegenheid, tijdens de KletsCorner van donderdag 30 juli om 15.00 uur. Deze editie staat volledig in het teken van boeken, leestips en... mooie verhalen.