Losgeraakte duwbak botst tegen tanker op kanaal bij Schore
3 april, 2026
door: Han Verbeem
SCHORE - Op het Kanaal door Zuid-Beveland heeft in de nacht van donderdag op vrijdag een aanvaring plaatsgevonden tussen een tanker en een losgeraakte duwbak, meldt HV Zeeland.
Door onbekende oorzaak raakte een duwbak los die werd vervoerd door een duwboot. Bij de aanvaring is niemand gewond geraakt, zo meldt de politie. De hulpdiensten kregen de melding van de aanvaring vrijdagochtend rond half negen door, waarop zowel de politie als Rijkswaterstaat ter plekke gingen.
Onder Belgische vlag
De onder Belgische vlag varende duwboot werd afgemeerd bij de Kanaalweg. Een patrouillevaartuig van Rijkswaterstaat ging langszij. De Eenheid Landelijke Expertise en Operaties (LX) van de politie doet nader onderzoek naar de aanvaring, zo laat een woordvoerster van de politie weten.
Bron: HV Zeeland
Deel dit artikel
Lees ook
Transportpionier Erik de Koeijer uit Yerseke plotseling overleden
22 oktober, 2026
Erik de Koeijer (68), eigenaar en jarenlang de drijvende kracht achter Kotra Logistics in Yerseke, is woensdag 21 oktober plotseling overleden. De ondernemer bouwde het bedrijf uit tot een internationaal familiebedrijf in de transport en logistiek.
Kamperland staat stil bij oorlogsslachtoffers
22 oktober, 2026
De oorlogsslachtoffers uit Kamperland worden maandag 2 november herdacht bij het oorlogsmonument in het dorp. Leerlingen van basisschool De Kamperschouw spelen een rol tijdens de jaarlijkse herdenking, waarbij ook kransen en bloemen worden gelegd.