Man (33) overleden bij eenzijdig ongeval Postweg Lewedorp
15 juli, 2026
door: HV Zeeland
LEWEDORP - Op de N665 bij Lewedorp is aan het einde van de dinsdagavond een man van 33 jaar oud overleden. De politie doet volop onderzoek naar de toedracht van het noodlottig ongeval.
Omstreeks 23.00 uur kwam de alarmerende melding van een ernstig ongeval op de Postweg binnen bij de alarmcentrale. Direct werden meerdere ambulances, de brandweer van Goes en Arnemuiden, politie-eenheden en een traumahelikopter opgeroepen. Ter plekke bleek dat een personenauto door een onbekende oorzaak tegen een boom was gereden en vervolgens een akker op gelanceerd was.
Verkeersonderzoek gestart
De bestuurder is door het ambulancepersoneel uit de auto gehaald en vervolgens gestabiliseerd. In de tussentijd landde de Rotterdamse traumahelikopter. Met vereende krachten is het slachtoffer naar de traumahelikopter gebracht. In de helikopter is het slachtoffer komen te overlijden.
Volgens de woordvoerder van Politie Zeeland-West-Brabant gaat het om een 33-jarige man uit Meliskerke. De Fore nsische Opsporing Verkeer uit Rotterdam doet onderzoek naar de toedracht van dit noodlottig ongeval. Om deze reden is de Postweg voor onbepaalde tijd afgesloten.
Dit is een bericht van HV Zeeland
Deel dit artikel
Lees ook
Voorlopig ontwerp voor vernieuwd strandje Krabbendijke ligt klaar
21 september, 2026
Het strandje van Krabbendijke krijgt de komende tijd een nieuwe inrichting. De gemeente Reimerswaal heeft de ideeën van inwoners verwerkt in een voorlopig ontwerp, waarin onder meer ruimte komt voor spelen, bewegen en verblijven. Ook moet de geschiedenis van het gebied beter zichtbaar worden.
Goes besteedt extra aandacht aan eenzaamheid tijdens landelijke actieweek
21 september, 2026
Verschillende organisaties in Goes vragen extra aandacht voor eenzaamheid. Aanleiding is de landelijke Week tegen Eenzaamheid, die van 24 september tot en met 1 oktober plaatsvindt. In de stad worden in die periode verschillende activiteiten georganiseerd, waaronder ontmoetingsmomenten, wandelingen, creatieve activiteiten en spelmiddagen.
Abdijstraat in Biezelinge afgesloten voor aanleg zebrapad
21 september, 2026
Een deel van de Abdijstraat in Biezelinge wordt deze week afgesloten vanwege de aanleg van een zebrapad. De werkzaamheden duren van maandag 21 tot en met vrijdag 25 september en vinden plaats ter hoogte van Abdijhof.
Zeeuwse streekproducenten strijden opnieuw om jaarlijkse titel
21 september, 2026
De verkiezing voor Streekproducent van het Jaar gaat vrijdag 25 september weer van start. Alle bij het keurmerk 'Zeker Zeeuws' aangesloten producenten doen mee. De Bevelanden hebben daarbij de afgelopen jaren een prominente rol gespeeld: zowel in 2024 als 2025 kwam de winnaar uit de gemeente Reimerswaal.