MARCEL FRÄNZEL NEEMT AFSCHEID RAAD GOES
25 januari, 2024
door: Peter van den Assem
GOES – Waarnemend burgemeester Marcel Fränzel van Goes heeft donderdagavond afscheid genomen van de gemeenteraad. Hij vertrekt officieel per 1 februari. Dan begint burgemeester Cees van den Bos.
Fränzel trad op 5 juli vorig jaar aan als waarnemer na het vertrek van burgemeester Margo Mulder naar Bergen op Zoom. Eerder was hij burgemeester van Woensdrecht. Opvallend is dat Fränzel daarna in zeven gemeenten waarnemend burgemeester is geweest, waaronder Noord-Beveland. Dat waarnemerschap ligt hem naar eigen zeggen goed.
In maart wordt Marcel Fränzel 64. Wat hij na zijn afscheid van Goes gaat doen, weet hij nog niet. Stoppen met werken komt voor hem in ieder geval nog te vroeg. ‘Ik ben nog in de kracht van mijn leven’, zegt hij. ‘Ik ben nog veel te jong om nu al te zeggen: “We gaan met een camper door Europa crossen, want het hoeft voor mij niet meer”. Dat doe ik graag in de vakantie, maar nu nog niet.’
Luister hieronder naar het gesprek dat verslaggever Peter van den Assem had met Marcel Fränzel, naar aanleiding van zijn naderende afscheid van Goes.
Deel dit artikel
Lees ook
Transportpionier Erik de Koeijer uit Yerseke plotseling overleden
22 oktober, 2026
Erik de Koeijer (68), eigenaar en jarenlang de drijvende kracht achter Kotra Logistics in Yerseke, is woensdag 21 oktober plotseling overleden. De ondernemer bouwde het bedrijf uit tot een internationaal familiebedrijf in de transport en logistiek.
Kamperland staat stil bij oorlogsslachtoffers
22 oktober, 2026
De oorlogsslachtoffers uit Kamperland worden maandag 2 november herdacht bij het oorlogsmonument in het dorp. Leerlingen van basisschool De Kamperschouw spelen een rol tijdens de jaarlijkse herdenking, waarbij ook kransen en bloemen worden gelegd.