Modeshow in Goes-West
13 november, 2024
door: Marcel Steenbakker
GOES - Zaterdag 16 november wordt voor de vierde keer een modeshow gehouden in Wijkgebouw de Westkant in Goes-West. Verwacht geen haute-couture maar wél kleding afkomstig van de rekken van de Ruilwinkel.
Gezelligheid, ontmoeten en kleding kijken; dat zijn de ingrediënten van de modeshow in Goes-West. Voor de vierde keer verhuizen de kledingrekken van de Ruilwinkel naar het wijkgebouw aan de Evertsenstraat.
De kleding wordt getoond door buurtbewoners die voor even in de huid van Claudia Schiffer, Kate Moss of Karen Mulder kruipen. Dit keer lopen ook jonge modellen mee in de show. Zij laten zien hoe je eenvoudig met een vlotte jeans en eigentijds shirt, streetfashion creëert.
Archieffoto modeshow Goes-West © Adrie van Putten, Streekomroep de Bevelanden
Tussen de bedrijven door wordt in de pauze een verloting gehouden waarbij mooie prijzen te winnen zijn. De laatste showronde beloofd als altijd een heel bijzondere te worden. Mis het niet!
De modeshow wordt gehouden in Wijkgebouw de Westkant, Evertsenstraat 15 in Goes. De aanvang van de modeshow is 14.00 uur, de deuren zijn geopend vanaf 13.30 uur. De toegang is gratis.
Deel dit artikel
Lees ook
Opknapbeurt voor riool Reimerswaal: werkzaamheden tot februari
5 december, 2025
Een deel van het huidige rioolstelsel in Reimerswaal krijgt het komende maanden een opknapbeurt, en daarvoor gaan enkele straten op de schop. Het gaat om delen van het riool in Kruiningen, Waarde, Bath en Yerseke.
Cultuurprijs Borsele voor fotograaf Rem van den Bosch
5 december, 2025
De eigentijdse herinterpretatie van het Zeeuws Meisje, waarin Van den Bosch traditionele klederdracht combineert met thema’s als duurzaamheid, identiteit en erfgoed, heeft volgens de jury de doorslag gegeven voor toekenning van de Zeeland Refinery Cultuurprijs Borsele.
Voorlichting over internetfraude: 'U bent niet dom, zij zijn slim'
5 december, 2025
RILLAND - Waarschuwingen voor online oplichting zijn overal te vinden, maar het aantal slachtoffers blijft stijgen. Afgelopen hebben volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) zo'n 2,4 miljoen Nederlanders zeker één keer te maken gehad met cybercriminaliteit. Omdat ouderen extra kwetsbaar zijn, hield Infopunt Reimerswaal donderdagmiddag een bijeenkomst in Rilland. Niet om bezoekers angst aan te jagen, maar ze juist weerbaarder te maken.
‘Nieuwe EU-regels veranderen de discussie over PFAS-normen’
4 december, 2025
In Zeeland speelt PFAS vooral in en rondom de Westerschelde. De stichting Gezond Water in Hansweert is één van de milieuorganisaties die een rechtszaak tegen de Staat heeft aangespannen. Zij vinden dat de Rijksoverheid zich té afwachtend opstelt bij de PFAS-aanpak.
Laatste winkel in Hansweert dicht: dorp neemt afscheid van SPAR
3 december, 2025
DInsdag was nog een laatste moment voor een praatje met Arie, handen schudden en een dankjewel voor de klandizie. Aan het eind van de dag sluiten de deuren, om niet meer open te gaan voor het winkelend publiek.