Oranjekoorts neemt toe op de Bevelanden na sterke WK-start Nederland
26 juni, 2026
door: Daniël Zwemer & Mila-Swann van der Raaf
BEVELANDEN - Na de overtuigende overwinningen van Oranje op Zweden en Tunesië verschijnen op steeds meer plekken op De Bevelanden oranje versieringen. Woningen, straten en bedrijven kleuren oranje nu het Nederlands elftal goed aan het WK is begonnen.
In Goes hangen bij steeds meer woningen Nederlandse vlaggen, terwijl buurtbewoners in Kapelle een speeltuin volledig in WK-sfeer hebben gebracht. Ook ondernemers laten het toernooi niet ongemerkt voorbijgaan. Zo heeft een ijssalon in Goes de zaak volledig in het oranje aangekleed.
"Dat heb ik van huis uit meegekregen. Als het voetbal is, steunen we Oranje", vertelt de eigenaresse. Voor ieder groot eindtoernooi haalt ze de oranje versieringen weer tevoorschijn om de zaak aan te kleden. Klanten reageren enthousiast. "Veel mensen zeggen: wat hebben jullie leuk versierd."
Deel dit artikel
Lees ook
Archief gemeente Borsele vier weken gesloten door verbouwing
29 juni, 2026
Het gemeentearchief van Borsele is van 17 augustus tot en met 11 september tijdelijk niet toegankelijk. Door een verbouwing van de archiefruimte kunnen inwoners in die periode geen fysieke archiefstukken, bouwdossiers of genealogische documenten opvragen.
WK-kraker tegen Marokko om 03.00 uur: supporters staan voor dilemma
29 juni, 2026
Na een sterke groepsfase staat Oranje in de zestiende finale van het WK. In de nacht van maandag op dinsdag wacht de kraker tegen Marokko. De aftraptijd van 03.00 uur zorgt op De Bevelanden voor een flink dilemma: blijven supporters op of kiezen ze toch voor hun nachtrust?
Reimerswaal waarschuwt na stijging woninginbraken
26 juni, 2026
Het aantal woninginbraken in Reimerswaal loopt dit jaar opnieuw snel op. Tot en met juni werden 28 woninginbraken en 4 inbraakpogingen geregistreerd. Dat is halverwege het jaar al ruim de helft van het totaal over heel 2025. Met de zomervakantie in aantocht roept de gemeente inwoners daarom op extra alert te zijn.