Politie deelt 78 boetes uit aan filmende automobilisten A58
30 augustus, 2025
door: Han Verbeem
RILLAND - De politie heeft zaterdagmorgen op de A58 in totaal 78 automobilisten bekeurd, die al rijdende een gecrashte vrachtwagen filmden. De voorbijgangers maakten met hun mobieltjes foto's en filmden hoe hulpverleners hun werk deden.
De 'ramptoeristen' kunnen rekenen op een boete van 430 euro, aldus een politiewoordvoerder. Daar komen nog administratieve kosten bovenop.
Chauffeur uit cabine geklommen
De chauffeur van de vrachtwagen wist volgens de woordvoerder zelf uit zijn voertuig te klimmen en is vervolgens nagekeken door het ambulancepersoneel. Het is niet bekend hoe het éénzijdige ongeval is ontstaan.
Deel dit artikel
Lees ook
Geen feestelijke beelden van de bevrijding, maar van het straffen van 'moffenmeiden' in Goes
9 mei, 2026
De beelden zijn uniek. Nooit eerder zijn bewegende beelden van kaalgeknipte 'moffenmeiden' in Zeeland opgedoken. Ook in de rest van Nederland zijn soortgelijke beelden zeldzaam.
Hansweert viert einde van jarenlang project: ‘We geven de dijk terug aan de inwoners’
8 mei, 2026
Met muziek, springkussens, toespraken en een nieuwe vlag ontworpen door basisschoolleerlingen, werd vrijdagmiddag de vernieuwde dijk in Hansweert officieel geopend. Na jaren van werkzaamheden is de 5,2 kilometer lange dijkversterking klaar, ruim vóór de planning en binnen budget.
Groene Pluim voor machinebouwer uit Borsele
8 mei, 2026
In de gemeente Borsele is de Groene Pluim uitgereikt aan VSS Machinebouw. Het bedrijf krijgt de onderscheiding voor de manier waarop het inzet op duurzaamheid en sociaal ondernemerschap. Wethouder Arno Witkam overhandigde de prijs aan directeur-eigenaar Arjan Verpoorte.