Politie doet onderzoek naar dode in ruim van schip
10 september, 2024
Van onze redactie
GOES - Eenheden van de politie in Goes doen onderzoek naar de vondst van een dode persoon in het ruim van een binnenvaartschip. Hulpdiensten werden dinsdagnacht gealarmeerd over een noodgeval op het schip wat afgemeerd ligt aan de Albert Joachimikade.
Uit onderzoek bleek dat de persoon overleden is. De brandweer is gevraagd het lichaam te bergen. Het hoogtereddingsteam van de Veiligheidsregio Zeeland assisteerde hierbij.
De dienst Forensische Opsporing van de politie heeft onderzoek gedaan bij het schip.
De politie heeft de zaak verder in onderzoek. De politie heeft bekendgemaakt dat de gevonden persoon door zelfdoding overleden is.
Bron: HV Zeeland
Deel dit artikel
Lees ook
Transportpionier Erik de Koeijer uit Yerseke plotseling overleden
22 oktober, 2026
Erik de Koeijer (68), eigenaar en jarenlang de drijvende kracht achter Kotra Logistics in Yerseke, is woensdag 21 oktober plotseling overleden. De ondernemer bouwde het bedrijf uit tot een internationaal familiebedrijf in de transport en logistiek.
Kamperland staat stil bij oorlogsslachtoffers
22 oktober, 2026
De oorlogsslachtoffers uit Kamperland worden maandag 2 november herdacht bij het oorlogsmonument in het dorp. Leerlingen van basisschool De Kamperschouw spelen een rol tijdens de jaarlijkse herdenking, waarbij ook kransen en bloemen worden gelegd.