Ramkraak bij juwelier in centrum Goes
13 november, 2025
Van onze redactie
GOES – In de vroege ochtend van donderdag is een ramkraak gepleegd bij juwelier Siebel aan de Lange Kerkstraat in het centrum van Goes. De politie is een onderzoek gestart en roept getuigen op zich te melden.
Rond 04.15 uur kreeg de politie melding van een inbraak bij de juwelier. Ter plaatse troffen agenten een Volkswagen Caddy aan die was gebruikt om de beveiligde winkelpui te rammen. De daders waren inmiddels gevlucht en zijn nog niet aangehouden.
De ravage aan het pand is groot. Door de klap zijn er scheuren in de muur ontstaan en ook het tegenoverliggende – momenteel leegstaande – pand liep lichte schade op toen het voertuig daartegenaan botste.
Volgens de politie staat het busje vooralsnog niet geregistreerd als gestolen bij de RDW.
De politie verricht sporenonderzoek en bekijkt camerabeelden uit de omgeving. Getuigen die iets verdachts hebben gezien of gehoord worden gevraagd contact op te nemen via 0900-8844 of 112 (bij spoed).
Politie zoekt getuigen
Heeft u in de nacht van woensdag op donderdag iets opvallends gezien in of rond de Lange Kerkstraat in Goes? Neem dan contact op met de politie. Ook beelden van dashcams of beveiligingscamera’s uit de omgeving kunnen helpen bij het onderzoek.
Deel dit artikel
Lees ook
Transportpionier Erik de Koeijer uit Yerseke plotseling overleden
22 oktober, 2026
Erik de Koeijer (68), eigenaar en jarenlang de drijvende kracht achter Kotra Logistics in Yerseke, is woensdag 21 oktober plotseling overleden. De ondernemer bouwde het bedrijf uit tot een internationaal familiebedrijf in de transport en logistiek.
Kamperland staat stil bij oorlogsslachtoffers
22 oktober, 2026
De oorlogsslachtoffers uit Kamperland worden maandag 2 november herdacht bij het oorlogsmonument in het dorp. Leerlingen van basisschool De Kamperschouw spelen een rol tijdens de jaarlijkse herdenking, waarbij ook kransen en bloemen worden gelegd.