RUIM DUIZEND MENSEN BEZOEKEN SPIRITUELE BEURS GOES
11 mei, 2024
door: Peter van den Assem
GOES – Ruim duizend mensen hebben zaterdag de Spirituele Beurs in de Grote of Maria Magdalenakerk in Goes bezocht.
Het is de grootste beurs op dit gebied in Zeeland. Het gaat om spiritualiteit, gezondheid, welzijn en bewustwording. Zo’n honderd standhouders waren aanwezig. Daarnaast werden er ook lezingen gegeven en konden bezoekers kijken en luisteren naar muzikale optredens.
Volgens organisator Mieke Boot heeft het zonnige weer wel meegewerkt. "Het was druk in de stad en mensen kwamen ook hier binnen. Het was misschien wel drukker dan in voorgaande jaren."
Luister hieronder naar het gesprek dat verslaggever Peter van den Assem voor de opening had met organisator Mieke Boot.

© Streekomroep De Bevelanden/Hans Colijn
Deel dit artikel
Lees ook
Politie onderzoekt diefstal laadkabels, slachtoffer looft 1.000 euro uit
8 oktober, 2026
De politie doet onderzoek naar meerdere diefstallen van laadkabels op de Bevelanden. Onder meer in Goes, Heinkenszand en ’s-Gravenpolder zijn kabels weggenomen. Een van de slachtoffers heeft camerabeelden openbaar gemaakt en looft 1.000 euro uit voor de gouden tip.
Begraafplaats Waarde wordt uitgebreid: huidige locatie raakt rond 2030 vol
8 oktober, 2026
De begraafplaats Memento Mori in Waarde krijgt de komende jaren flink meer ruimte. De huidige begraafplaats raakt naar verwachting rond 2030 vol, waardoor de gemeente een naastgelegen perceel heeft aangekocht. Vanaf vrijdag begint daar de eerste fase van de uitbreiding. Uiteindelijk ontstaat ruimte voor ongeveer 1.100 nieuwe graven.
Kapelle onderzoekt langer verblijf noodopvang Smokkelhoek
8 oktober, 2026
De tijdelijke opvang van 81 asielzoekers in Kapelle zou op 15 januari 2027 sluiten, maar die einddatum staat inmiddels ter discussie. Het COA heeft de gemeente gevraagd de opvang langer open te houden. Voordat het college daarover een besluit neemt, wil Kapelle weten hoe inwoners de opvang tot nu toe ervaren.
54 fietsers op de bon bij controle in centrum Goes
8 oktober, 2026
Wie woensdagmiddag dacht dat het voetgangersgebied in het centrum van Goes ook prima als fietspad kon dienen, kwam mogelijk bedrogen uit. Handhavers van de gemeente Goes en een wijkagent hielden een gerichte controle en deelden uiteindelijk 54 boetes uit aan fietsers die reden waar dat niet mocht.