file op het tolplein bij Borssele vanwege een autobrand
file op het tolplein bij Borssele vanwege een autobrand HV Zeeland

Tunnel volledig afgesloten vanwege autobrand

28 november, 2023

door: Marcel Steenbakker

BORSSELE - De Westerscheldetunnel is dinsdagavond enige tijd volledig afgesloten geweest vanwege een autobrand in de westbuis richting Terneuzen.

Rond 18.40 uur werd melding gemaakt van een brand. De brandweer rukte met verschillende voertuigen uit. Uit voorzorg en om de hulpdiensten ruimte te geven werden beide tunnelbuizen volledig afgesloten. Volgens de melding hadden de remmen van een vrachtwagen vlam gevat.

Het geplande onderhoud werd vanwege de drukte op het tolplein uitgesteld. Om 19.15 uur mocht het verkeer op het tolplein als eerste weer gebruik maken van de tunnel. Een kwartier later reden de eerste voertuigen in Zeeuws-Vlaanderen de tunnel uit. Om 19.40 was het verkeer in beide richtingen weer volledig op gang gekomen.

De tunnel is andermaal afgesloten om een verkeerswijziging door te voeren waarna de geplande onderhoudswerkzaamheden gedurende de avond en nacht uitgevoerd kunnen worden. In de tunnelbuizen wordt de verlichting vervangen voor duurzame LED-verlichting.

Bron: HV Zeeland

 


Deel dit artikel


Ons Boeregoed
Advertentie
Advertentie

Lees ook

Goes gluurde massaal bij de buren tijdens eerste editie festival
Goes Cultuur

Goes gluurde massaal bij de buren tijdens eerste editie festival

29 juni, 2026

Achtertuinen, opritten en binnenplaatsen veranderden zondag voor één dag in kleine podia tijdens de eerste editie van Gluren bij de Buren Goes. Verspreid over de gemeente vonden 125 optredens plaats, waarbij bezoekers wandelend of fietsend van locatie naar locatie trokken.

Politie gebruikt taser bij arrestatie na achtervolging
Kapelle 112 nieuws

Politie gebruikt taser bij arrestatie na achtervolging

29 juni, 2026

De politie heeft vannacht na een achtervolging iemand aangehouden. Daarbij gebruikte de politie haar stroomstootwapen (taser).

Archief gemeente Borsele vier weken gesloten door verbouwing
Borsele Werkzaamheden

Archief gemeente Borsele vier weken gesloten door verbouwing

29 juni, 2026

Het gemeentearchief van Borsele is van 17 augustus tot en met 11 september tijdelijk niet toegankelijk. Door een verbouwing van de archiefruimte kunnen inwoners in die periode geen fysieke archiefstukken, bouwdossiers of genealogische documenten opvragen.

WK-kraker tegen Marokko om 03.00 uur: supporters staan voor dilemma
Voetbal Sport

WK-kraker tegen Marokko om 03.00 uur: supporters staan voor dilemma

29 juni, 2026

Na een sterke groepsfase staat Oranje in de zestiende finale van het WK. In de nacht van maandag op dinsdag wacht de kraker tegen Marokko. De aftraptijd van 03.00 uur zorgt op De Bevelanden voor een flink dilemma: blijven supporters op of kiezen ze toch voor hun nachtrust? 

Geen treinen door fatale aanrijding
Goes 112 nieuws

Geen treinen door fatale aanrijding

29 juni, 2026

Vanwege een dodelijke aanrijding op het spoor bij Arnemuiden rijden momenteel geen treinen tussen Goes en Middelburg.

Traumahelikopter ingezet bij noodsituatie in Wolphaartsdijk
Wolphaartsdijk 112 nieuws

Traumahelikopter ingezet bij noodsituatie in Wolphaartsdijk

29 juni, 2026

Bij een noodsituatie aan de Hoofdstraat in Wolphaartsdijk zijn afgelopen weekend ten minste twee personen gewond geraakt. Eén van hen is per traumahelikopter naar het ziekenhuis vervoerd.

Hulpdiensten bij de duikplaats.
112 nieuws Wilhelminadorp

Duiker in problemen bij Wilhelminadorp

28 juni, 2026

De hulpdiensten zijn zaterdagmiddag uitgerukt voor een duiker die in de problemen was geraakt bij de duikplaats.

Man gewond bij steekincident AZC Goes, verdachte aangehouden
112 nieuws Goes

Man gewond bij steekincident AZC Goes, verdachte aangehouden

28 juni, 2026

Mogelijk is sprake van een nasleep van een eerder incident tussen bewoners.