Verkeersruzie eist gewonde
26 november, 2023
door: Marcel Steenbakker
KAPELLE - Hulpdiensten hebben zich zondagmiddag ontfermd over een persoon die met een steekwond aangetroffen werd op een parkeerplaats van een winkelcentrum. De persoon was het slachtoffer van een verkeersruzie op de A58.
Het slachtoffer alarmeerde zelf omstreeks 14.10 uur de hulpdiensten. Meerdere politie-eenheden en een rapid responder spoedden zich naar het parkeerterrein aan het Jufferswegje. Volgens de melding zou het slachtoffer betrokken zijn geweest bij een verkeersruzie op de A58.
Het slachtoffer had bij de ruzie een steekwond opgelopen. Hij werd op het parkeerterrein door een hulpverlener van de rapid responder behandeld. Na behandeling kon het slachtoffer met een ambulance onder politiebegeleiding naar het ziekenhuis worden gebracht.
De politie onderzoekt het geweldsincident.
Bron: HV Zeeland
Deel dit artikel
Lees ook
Goes gluurde massaal bij de buren tijdens eerste editie festival
29 juni, 2026
Achtertuinen, opritten en binnenplaatsen veranderden zondag voor één dag in kleine podia tijdens de eerste editie van Gluren bij de Buren Goes. Verspreid over de gemeente vonden 125 optredens plaats, waarbij bezoekers wandelend of fietsend van locatie naar locatie trokken.
Archief gemeente Borsele vier weken gesloten door verbouwing
29 juni, 2026
Het gemeentearchief van Borsele is van 17 augustus tot en met 11 september tijdelijk niet toegankelijk. Door een verbouwing van de archiefruimte kunnen inwoners in die periode geen fysieke archiefstukken, bouwdossiers of genealogische documenten opvragen.
WK-kraker tegen Marokko om 03.00 uur: supporters staan voor dilemma
29 juni, 2026
Na een sterke groepsfase staat Oranje in de zestiende finale van het WK. In de nacht van maandag op dinsdag wacht de kraker tegen Marokko. De aftraptijd van 03.00 uur zorgt op De Bevelanden voor een flink dilemma: blijven supporters op of kiezen ze toch voor hun nachtrust?