Vrachtwagen rijdt tegen viaduct A58 in Goes
1 februari, 2024
door: Marcel Steenbakker
GOES - Een Belgische vrachtwagen is donderdag in de ochtendspits tegen een viaduct gereden op de N669. Door nog onbekende oorzaak stond de kiepbak van de vrachtwagen omhoog. Er raakte niemand gewond.
Het voorval vond plaats in de ochtendspits rond 07.40 uur. Hulpdiensten werden gealarmeerd over het ongeluk wat plaatsvond bij de Groe. De verbindingsweg 's-Gravenpolder - Goes is afgesloten. Ter plaatse zijn omleidingen ingesteld.
In eerste instantie kon het verkeer op de A58 doorrijden en ondervond het weinig hinder. Toen de berginswerkzaamheden rond op gang kwamen moest de oprit Goes-Zuid richting Bergen op Zoom enige tijd afgesloten worden.
Nadat de kiepwagen rond 10.45 uur gecontroleerd omlaag was geholpen kon deze getakeld worden en verwijderd. De vrachtwagen zelf was al eerder weggebracht. De weg was daarna nog enige tijd afgesloten vanwege reinigingswerkzaamheden aan het wegdek.
Bron: HV Zeeland
Deel dit artikel
Lees ook
Transportpionier Erik de Koeijer uit Yerseke plotseling overleden
22 oktober, 2026
Erik de Koeijer (68), eigenaar en jarenlang de drijvende kracht achter Kotra Logistics in Yerseke, is woensdag 21 oktober plotseling overleden. De ondernemer bouwde het bedrijf uit tot een internationaal familiebedrijf in de transport en logistiek.
Kamperland staat stil bij oorlogsslachtoffers
22 oktober, 2026
De oorlogsslachtoffers uit Kamperland worden maandag 2 november herdacht bij het oorlogsmonument in het dorp. Leerlingen van basisschool De Kamperschouw spelen een rol tijdens de jaarlijkse herdenking, waarbij ook kransen en bloemen worden gelegd.